Eesti Laul ootab külla Astangu keskuse õpilasi ja õpetajaid

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Amazing» – Tanja | Timo Vendt,
Tatjana Mihhailova
telefonihääletuse number 900 7009
Esitaja tõestas oma suurepärast vormi juba
TV 3 paroodiasaates. Tanjale on see juba kolmas kord Eurovisioonile pürgida. Europopiliku loo ja näosaatest õpitud trikkidega on ta laval täiesti omas elemendis ning jääb vaid vaataja otsustada, kas kindla peale minek on lauljatari tugevus või hoopis nõrkus.
«Amazing» – Tanja | Timo Vendt, Tatjana Mihhailova telefonihääletuse number 900 7009 Esitaja tõestas oma suurepärast vormi juba TV 3 paroodiasaates. Tanjale on see juba kolmas kord Eurovisioonile pürgida. Europopiliku loo ja näosaatest õpitud trikkidega on ta laval täiesti omas elemendis ning jääb vaid vaataja otsustada, kas kindla peale minek on lauljatari tugevus või hoopis nõrkus. Foto: Karli Saul / Arno Saar / Õhtuleht

Eesti Laul võõrustab ka sel aastal külalisi Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusest, kutsudes neid osa saama finaali peaproovi melust 21. veebruaril Nordea Kontserdimajas.

Astangu keskus on sotsiaalse- ja kutserehabilitatsiooni valdkonna arengut juhtiv asutus, mis toetab erivajadustega inimesi eneseteostusel, valmistades neid ette tööturule sisenemiseks.

1996. aastast tegutseva keskuse üks osa igapäevasest tööst on toetada õppijate aktiivsust ja luua võimalusi mitmekesiseks eluks. Lahendusi selleks luuakse ka muusika abil. Näiteks pakutakse muusikateraapiat, mis soodustab õppijate emotsionaalset, füüsilist ja sotsiaalset arengut ning võimalust osaleda laulu- ja trummiringis.

Muusika ühendav jõud on viinud kokku ka Astangu keskuse ja Eesti Laulu. „Kutsudes Astangu keskuse õppijaid Eesti Laulu finaali peaproovi, annavad Nordea Kontserdimaja ja Eesti Laul mõista, et rõõm muusikast peaks olema ühiskonnas kättesaadav kõigile, “ ütleb Astangu keskuse direktori asetäitja Liina Teesalu. Finaalkontserdi peaproovis on Astangu keskuse külalistel taas hea võimalus kogeda muusikaelamust ja muusika ühendavat jõudu.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles