TMW: programmi lisandus psühhedeelse boogie trio All We Are

Liverpooli indie-trio All We Are

FOTO: promo

«Rahustite all Bee Gees» ja «psühhedeelne boogie» – nii on kirjeldatud tänavuse Tallinn Music Weeki esinejate riviga liitunud Liverpooli indie-trio All We Are muusikat.

Maineka Domino/Double Six Records plaadimärgi alt äsja omanimelise debüütalbumi üllitanud kosmopoliitse kolmiku koosseisu kuuluvad Norra päritolu bassitüdruk Guro Gikling, iirlasest trummar Rich O’Flynn ja brasiiillasest kitarrist Luís Santos. Bat For Lashesi produtsendina tuntud Dan Carey abiga on purki pandud tosin lugu, mille kudrutavat «ooh-aah» vokaali ning elavhõbedana voolavaid kitarrikäike on tembitud karge math-pop biidiga. Uduvihmase videvikutsooni võrgutus-heliriba masseerib kuulaja kõiki meeli, ent lubab ülemised nööbid coolilt kinni jätta. Lisaks Bee Geesile leiab tähelepanelik kõrv selles nii The XX-i, Wild Beastsi, nu-souli kui dreampopi legendi Slowdive’i mõjusid.

All We Are on väitnud, et kui tagurpidi peegli ees seistes öelda kolm korda «All We Are», siis ilmuvad nad su selja taha ja mängivad sulle ühe loo. Kes aga maagiasse ei usu, saab ansamblit oma silmaga näha Kinos Sõprus Eesti Pops laval 27. märtsi õhtul kell 21.30