Täna Kanal 2 «Radaris»: Taavi Rõivas pääses röövmõrvast

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Radar»: Taavi Rõivas pääses röövmõrvast
«Radar»: Taavi Rõivas pääses röövmõrvast Foto: Kanal 2

Tänane «Radar» avab 2008. aasta suvel tervet Eestit šokeerinud ärimees Karel Käärsoni jõhkra mõrva lugu. Kohtutoimikuid lapates selgub aga, et mõrvarid üritasid eelnevalt kontakteeruda ka Riigikogu liikme ja tänase peaministri Taavi Rõivasega.

«See on kindlasti üks selliseid kaasusi, mis on väga hästi meelde jäänud,» ütleb prokurör Toomas Tomberg tänases «Radaris». «Kõik need neli inimest, kes pääsesid, võivad oma teist sünnipäeva tähistada.»

Foto: Kanal 2

«See on väga-väga harukordne juhtum, et autovargus lõpeb niivõrd jõhkra mõrvaga,» lisab mõrvarühma juht Reimo Raivet.

Kuidas mõrvarid ohvrit otsisid ning Taavi Rõivast kohtuma keelitasid, seda näete täna õhtul «Radaris» kell 20.30 Kanal 2-s.

Tänases saates annab avameelse intervjuu ka Vilja Savisaar-Toomast. Vilja Savisaar vastavaldatud sõnavõtud Edgar Savisaare suguelust ja võimuahnusest panevad küsima – miks? «Ma loodan, et kui selle loo ära räägin, aitab see paljusid Eesti naisi,» ütleb Vilja Savisaar-Toomast intervjuus «Radarile».

«Radar» on Kanal 2s teisipäeviti 20:30.

Tagasi üles