T, 6.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

ETV avalikustab pühapäeval internetis «Nullpunkti» kõik osad

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Margus Karu menuromaanil põhinev noortefilm «Nullpunkt»
Margus Karu menuromaanil põhinev noortefilm «Nullpunkt» Foto: Nullpunkt
«Nullpunkti» fännide rõõmustamiseks avalikustab ETV pühapäeva keskpäeval kogu «Nullpunkti» sarja oma YouTube'i kanalis. Praegu on veebis vaadatavad neli esimest osa, pühapäeval tuleb juurde kaks viimast episoodi.
«Nii saavad fännid sarja viimased osad juba pühapäeva päeval veebis ära vaadata ja need, kes pole sarja veel üldse näinud, võivad soovi korral teha binge-watchingut ehk kogu sarja ühe hooga ära vaadata,» selgitas «Nullpunkti» režissöör Mihkel Ulk. Režissööri rõõmustab, et sari on YouTube'is üleval HD kvaliteedis.
 
Eesti Rahvusringhäälingu turundusosakonna juhataja Kristel Marani sõnul on «Nullpunkti» veebis avalikustamine ERRi jaoks olnud edukas katsetus. «Telerist vaatamist ei ole see mõjutanud, just noorte vaatajate osakaal on selle sarja puhul väga hea ja kasvanud iga osaga. Kuid võimalus arvutist, tahvlist või telefonist omale sobival ajal sarja veebist vaadata on osutunud samuti väga populaarseks,» sõnas Maran.
 
Kõige enam on YouTube'is vaatajaid kogunud sarja teine osa - tänase, reede hommikuse seisuga ligi 32 000. Ka ETV järelvaatamises on «Nullpunkt» kõige populaarsem valik.
 
«Nullpunkti» vaatamise lingid avalikustatakse pühapäeval kell 12 ETV Facebooki lehel.
 
Margus Karu romaanil põhinev draamasari jookseb edasi ka tele-ekraanil. Neljandat osa näitab ETV pühapäeval kell 22.05.
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles