Gerili sõi Hendriku kohta öeldud sõnu: lihtsalt vastikus on tema vastu!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Eesti tippmodelli kaheksas saade

FOTO: Kanal 2

Tänases Kanal 2 saates «Eesti tippmodell» lõppes lootustandev armulugu ja langes välja sarmikas Kevin.

Gerilile saabus tõehetk - neiu sümpaatia Hendriku osas asendus hämmastuse ja südamevaluga, kui Gerili kuulis, et Hendrik on teda pidanud pealetükkivaks ja kergemeelseks. Hendriku meelest tuli Gerili saatesse noormeestega flirtima mitte modelliks pürgima.

«Ma olen siin üsna palju rääkinud, et Hendrik sümpatiseerib mulle. Ma hullult palju mõtlesin, et ta on nii äge ja tore ja ta on nii südamlik, kuid nüüd mõtlen, et ta on ikka täiesti vastik inimene minu jaoks,» pihtis Gerili privaatkaamera ees. «Ma ei saanud sellest alguses aru, aga meie maailmavaated on täiesti erinevad. Kõik, mida ma tema kohta öelnud olen, võtan sõnad tagasi. Lihtsalt vastikus on tema vastu.»

Hendrik arvas, et ta oli Gerili vastu lihtsalt liiga aus ja see solvas tüdrukut. 

FOTO: Kanal 2

Katja rõhutas, et pidev teistega koosolemine mõjub kõigile väsitavalt: «Gerili ei oska kahjuks inimestega suhelda ja ta võtab kõike, mida öeldakse, väga südamesse.»

FOTO: Kanal 2

Märt Agu korraldas modellidele veidra, ent lustaka tantsutreeningu.

FOTO: Kanal 2

Pärast seda viidi modellid nii pikale bussisõidule, et nad hakkasid juba välisreisist lootusi hellitama. Siiski paistsid tee äärest vaid kodumaised lehmad ja heinamaad... Sõideti hoopis paika, kus pildistati võistlustööd.

FOTO: Kanal 2

Nimelt said modellid selga rokokooaegsed rikkalikud kostüümid ja parukad, et uhkes mõisakompleksis pildistada Expressionsi ehtereklaami. Fotograafina astus üles Kalle Veesaar, stilistina Jaunika Jartsev.

FOTO: Kanal 2

Rokokooaegne rollijaotus tekitas noortes erinevaid tundeid. Kõige enesekindlamalt tundis end Hendrik - karmi valitseja roll sobis talle valatult. Nooruke Aule kehastus rikkaks leseks. Sandrost sai kenitlev aadlihärra ja Kevinist naistekütt Casanova. Kevinile tema roll ei istunud. Ta teatas, et teda on valesti mõistetud ja see segab tema sooritust. Liisest sai aga mõisa valitsejanna, Katjast - kurtisaan. Kõige ebaglamuursem roll jäi aga Gerili kanda - tema alandati teenijatüdrukuks.

FOTO: Kanal 2

Eriülesandes pidid modellid suunduma linnatänavatele ja seal leidma ostja tuntud näomaskile.

FOTO: Kanal 2

Enne väljahääletust unistas kibestunud Gerili, et saatest võiks lahkuda Hendrik. Siiski saatsid kohtunikud kohvreid pakkima hoopis Kevini. Žüriiliikmed uskusid, et sarmikal noormehel on rohkem annet näitlejatööks kui modellinduseks. Kevin nõustus sellega.

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles