R, 1.12.2023

Ela kaasa! Raadio 2 võtab osa Euroopa raadiote meistrivõistlustest

Meisi Volt
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ingrid Peek ja Erik Morna
Ingrid Peek ja Erik Morna Foto: Arne Holm

Sel pühapäeval toimub Raadio 2 eetris ajaloo esimene üle-euroopaline «RadioBattle».

Meistrivõistluste eesmärk on lugu loo haaval võita kuulajate südamed, mängides vastasest parem laul. Võitja otsustavad kuulajad saate ajal säutsudes Twitteris lemmikvõistkonna hashtag-iga.

Itaalia RAI Radio2 eestvedamisel korraldatavas võistluses esindavad pühapäevases eelvoorus Eestit Raadio 2 raskekahurväelased Ingrid Peek ja Erik Morna, kelle vastaseks on loosi tahtel Saksamaa raadiojaam Funkhaus Europa.

Raadio 2 peatoimetaja Kristo Rajasaare hindab võistlusvormi heaks. «Kuiv trenn on näidanud, et muretsemiseks põhjust ei ole, sest tegemist on kogenud eetrihäältega. Kahe peale kokku on neil nii palju teadmisi ning kogemust, et vajadusel suudame pakkuda nii muusikat väljast poolt planeeti Maa kui ka veel avastamata bände Eesti metsade sügavustest,» ütleb ta.

Võistlusel hoiab silma peal rahvusvaheline kohtunik Filippo Solibello Itaaliast. Võitja liigub edasi finaali, mis toimub 15. märtsil Milanos enne rahvusvahelist raadio päeva.

Ajaloo esimene raadiote EM on eetris Raadio 2 sagedustel sel pühapäeval kell 21.00.

Treeningkohtumisi, kus Ingrid Peek ja Erik Morna harjutavad kolleegide vastu, saab kuulata homme, neljapäeval Raadio 2 hommikuprogrammis kell 9.15 ja saates «Draiv» kell 17.05

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles