P, 4.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Andrei korobeinik «Mis? Kus? Millal?» turniiri eel: «see mäng aitab teistmoodi mõelda!»

Elu24
Facebook Twitter
Comments
«Mis? Kus? Millal?» Andrei Korobeinik
«Mis? Kus? Millal?» Andrei Korobeinik Foto: Marion Pettai / Kanal 2

Täna kell 21:30 on Kanal 2 telemäng «Mis? Kus? Millal?“ jõudnud Kolmanda lahinguni. Mängulaua taha koguneb andrei korobeiniku tiim, kuhu kuuluvad Kaja Kallas, Madis Aesma, Boris Gabovitsh, Janar Filippov ja Valeria Müürsepp. «See mäng aitab teistmoodi mõelda,»ütleb kapten Korobeinik lahingu eel.

«Kui rutiinsete asjadega tegeled, siis mõnikord lähed nagu liiga sügavusse, aga siin tulevad küsimused, mis lülitavad sind ümber mingisugustele teistele asjadele, see on tore minu jaoks,» leiab Korobeinik. «Ma mängin sellist spordivarianti juba ammu – natukene alla kümne aasta – ja siis mõtlesin, et võin ka teles proovida. Minu jaoks on kõige toredam osa just see, et õige vastuseni jõuadkoos meeskonnaga. Võid vastata küsimusele, mille vastust sa ei tea, aga tuletad selle siis minuti jooksul,» selgitab Korobeinik.

Foto: Marion Pettai / Kanal 2

«Mul on hea meel, et siia tulevad uued näod, ma arvan, et see on hästi oluline. Inimesed, kes ei ole varem mänginud ja proovivad – alguses võib-olla ei tule väga hästi välja, aga nad kindlasti õpivad ja annavad saatesse uut hingamist. Arvan, et vanad kalad oskavad tegelikult aina paremini mängida ja see tähendab seda, et ka televaatajatel on põnevam vaadata neid saateid, kus veteranid mängivad,» usub Korobeinik.

Kõigil senistel hooaegadel hästi mänginud Korobeiniku võistkond on korra jõudnud ka finaali, aga turniiri üldvõit on neil seni siiski saavutamata. Ehk õnnestub see tänavu?

«Mis? Kus? Millal?» ootab endiselt televaatajate küsimusi. Pane oma küsimus teele meili-aadressile kysimus@kanal2.ee või postiaadressile Maakri 23a Tallinn, 10145 (Kanal2).

Telemäng «Mis? Kus? Millal?» kolmas lahing on Kanal 2 eetris täna kell 21:30

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles