R, 2.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kuula Laura Junson & The Jeth'i debüütalbumit tasuta

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Muusikaline koosseis Laura Junson & The Jeth
Muusikaline koosseis Laura Junson & The Jeth Foto: Madis Reimund

Järgmisel reedel debüütplaadi esitlustuuri alustav Laura Junson & The Jeth andis enda peatselt ilmuva albumi lood üheks päevaks sõprade hoolde ning kuni tänase keskööni on võimalik kõigil kuulata millega bänd hakkama on saanud. Koosseisuga sama nime kandvat albumit saate kuulata Eesti suurimast muusikat ja kultuuri kajastavast veebikeskkonnast Rada7.ee.

Laura Junson & The Jeth’i looming on sündinud Laura Junsoni ja ansambliliikmete vahelise sujuva koostöö tulemusena, kus põimuvad omavahel pop- ja improvisatsiooniline muusika. Bändiliikmed ise on muusikat iseloomustanud järgmiste märksõnadega: soulful, progressive, indie-folk-kantri-pop. Helikandjalt saab kuulda enamjaolt Laura Junsoni kui ka Erko Niidu uudisloomingut, mis pole seni veel laiema avalikkuse ette jõudnud. Laulutekstid on kirjutatud Laura Junsoni poolt. Kõiki ansambli liikmeid seob ühine muusikaline tunnetus ja hingamine, mis on üsnagi kauaaegse koostöö vili.

Foto: Erakogu

Ansamblisse kuuluvad:

Laura Junson (vokaal, kitarr), Erko Niit (vokaal, kitarrid) ja Heikko Joseph Remmel (bass), Joel Rasmus Remmel (klahvpillid), Tõnu Tubli (löökpillid). Käesoleva projekti raames teevad kaasa ka Villu ning Eeva Talsi Curly Stringsist ja Allan Järve Pae Kollektiivist.

Albumit on võimalik tasuta kuulata Rada7 kodulehelt.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles