Eesti Muusikaauhinnad 2020

Modellid said kõmumeediaga suhtlemises kõva koolituse ning keerati lõpuks külili

Eesti tippmodell 3, 7. saade. Aule

FOTO: Kirill Gvozdev

Kanal 2 saate «Eesti tippmodell» seitsmendas osas said modellid kõva kooli kõmumeediaga suhtlemises. Tagatipuks keerat modellid külili.

Tänases saates esitles moedisainer Kätlin Kikkas oma esimest kollektsiooni. Enne etendust oli Kätlin suure pinge all ja see nakatas ka modelle: show oli erakordselt keeruline ja efektne, modellid kogenematud ning pealekauba hakkas Katjal järsku väga halb. Kuni viimase hetkeni polnud kindel, kas Katja saab jätkata.

Moeetendus sujus siiski viperusteta ning modellidel oli põhjust kergendust tunda. Kuid ehe rõõm asendus ootamatult suure ärevusega, kui publiku hulgast hüppasid välja kõmureporterid. Nende hulgas olid ka Elu24 lugejatele tuttavad Mari-Leen Albers ja Meelis Tomson ehk Tipp ja Täpp.

FOTO: Kirill Gvozdev

Reporterid ründasid modellihakatisi jultunult ja tulistasid kõige isiklikumaid ja ebamugavamaid küsimusi. Hendrikul tuli aru anda oma kogemusest narkootikumidega. Sandrol tuli paljastada oma seksuaalne sättumus. Gerili segased suhted kaasvõistlejatega olid samuti jõudnud kõmupressini. Kevin jättis endast ettevaatamatult suud pruukides nõmeda mulje. Kõige suuremas hädas oli aga Liise, kellele jäi mulje, et kõmupress soovis temast iga hinna eest ajudeta beibet maalida.

Ainult saate pailaps Katja väljus tuleproovist põletushaavadeta. Kergelt pääses ka Stefani, keda ajakirjanikud miskipärast tähelegi ei pannud.

FOTO: Kirill Gvozdev

Järgmisel päeval võttis haavu lakkuvad modellihakatised põlvele Anu Saagim. Anu selgitas, kuidas on reporterite rünnaku all arukas käituda. Mõnelegi võistlejale andis ta esmamulje põhjal ausa ja hävitava hinnangu. Hoobi sai ka Gerili, kes pidas end Anu mantlipärijaks.

Viiendas osas kurvalt Hristina koju saatnud Kevin ei ole saates uut silmarõõmu leidnud, samas tundus saates, et temas pole enam sellist energiat nagu varem. Kuid armurindel ei lasknud ohje pihust Gerili, kes unistas suhtest Hendrikuga.

Fotosessioon osutus senikogetuist raskeimaks. Näiliselt lihtne ülesanne reklaamida tänavasillutisel lebades sukki ja käekelli oli füüsiliselt kurnav katsumus. Veidral moel jäid suurimasse hätta võistlejad, kes varem olid oma kehalist vormi demonstreerinud - Kevin ja Stefani.

FOTO: Kirill Gvozdev

Väljahääletusvoorus said kohtunikelt peapesu kõik peale Katja. Nõrgimaks osutus end juba pikemat aega ebakindlalt tundnud Stefani.

Tagasi üles