Veri, laukad ja Ojulandi suur hirm tänases «Looduslikus valikus»

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tõsielusarja «Looduslik valik» esitlus
Tõsielusarja «Looduslik valik» esitlus Foto: Erlend Štaub

Täna jätkub TV3s haaravalt humoorikas poliitiline tõsielusari «Looduslik valik», kus kuus poliitikut peavad ellujäämisretkel vastu pidama. Seekord ootab neid retk rappa, mis kujuneb eriti keeruliseks Kristiina Ojulandi jaoks.

Osalejatel tuleb instruktor Erki Vaikre juhtimisel maha jätta autoromud, milles nad veetsid esimese öö ja suunduda rabasaarele. Tegemist on paljude jaoks raske katsumusega ning eriti suureks väljakutseks on laukaid täis raja ületamine Kristiina Ojulandile, kel on rabaga seotud väga karmid isiklikud mäletused. Ühtlasi hakkab juba voolama veri, sest üks osalejatest on end haavanud. Seega pannakse proovile kõigi vastupidavus ja ka omavahelised suhted.

«Looduslik valik» on telesari, kus kuus valimistel kandideerivat poliitikut Kristiina Ojuland, Yoko Alender, Martin Helme, Marko Pomerants, Mihhail Korb ja Liina Raud veedavad neli päeva ja kolm ööd looduses, nende varustus on piiratud ning igas osas tuleb neil lahendada üks individuaalne ja üks grupiülesanne.

«Looduslik valik» jätkub TV3s täna kell 20.30.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles