Eurolaulu Raadio

Margus Vaheri kontsert lounge'is Deja Vu - õhtu täis akustilist rokki!

Šarmikas Margus Vaher Massimo Live`l

FOTO: Marko Mäestjärv

Sel reedel, 23.jaanuaril algusega kell 21 astub lounge'is Deja Vu uue  üritustesarja Magnum Estileb raames lavale populaarne Margus Vaher.

Magnum Esitleb on uus üritustesari, mis kord kuus toob külastajateni kuulsa artisti Eestist või välismaalt. Seekordne esineja on Saaremaalt pärit laulja Margus Vaher, kes hiljuti andis välja ka autoriplaadi «Unleashed». Noormees astub sedapuhku Lounge Deja Vu laval üles esimest korda, kuid sellegipoolest ei ole see maja tema jaoks võõras.

Margus: «Deja Vu on üks mu lemmikkohti pealinnas, kus on võrratud toidud, hea teenindus, mõnus muusika ning kus mulle meeldib sõpradega kokku saada. Iga nädal hüppan sealt vähemalt korraks läbi.»

FOTO: Lounge Deja Vu

Lounge Deja Vu live'iga oli noormees koheselt nõus, olenemata oma tihedast graafikust. Deja Vu's astub laulja üles kittarrist Paul Neitsoviga, kellega esitavad lugusid nii maailmamuusika kui ka Eesti rokiklassikast nagu «Veenus», «Are you gonna go my way», «Poison». Esitlusele tulevad ka rokkivamad lood Marguse äsjailmunud autoriplaadilt «Unleashed».

Margus: «Deja Vu's käin tavaliselt koos sõpradega õhtut nautimas ning kindlasti on nad kohal ka reedesel live'l!»

Külasta ka peo Facebooki lehte ning osale loosimises!