Poliitikute ellujäämissarjas selgub, kes on osalejad Inimestena

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Looduslik valik
Looduslik valik Foto: TV3

Täna õhtul alustab TV3s uus poliitiline tõsielusari «Looduslik valik», kus kuus valimistel kandideerivat poliitikut viiakse ellujäämisretkele. Oodata on elulist, üllatusterohket ja humoorikat sarja, kus hakkab rolli mängima see, kes on osalejad inimestena.

Tänasel sarja esitlusel A. Le Coq Sviidis vaadati avaosa ja meenutati naeru lagistades meeldejäävamaid hetki. Kohal olid kõik «Loodusliku valiku» osalejad: Kristiina Ojuland, Yoko Alender, Martin Helme, Marko Pomerants, Mihhail Korb ja Liina Raud.

Ellujäämisretke juhtinud instruktor Erki Vaikre kinnitas, et absoluutselt kõik poliitikud osutusid suurepärasteks inimesteks, kellega läheks edaspidigi koos matkale. Just Vaikre juhendamisel ja innustamisel veedetakse neli päeva ja kolm ööd looduses, seejuures on varustus piiratud ning igas osas tuleb lahendada üks individuaalne ja üks grupiülesanne. Näiteks esimeses saates valmistatakse sprotikarbist lamp ja ööbitakse autos, mille katusele on tehtud lõke.

Poliitikutel tuleb pidevalt strateegiat ümber mängida, hoida tasakaalus meeskonnamängus osalemine ja isiklik liidripositsioon ning pidada vastu vapralt, trotsides üha süvenevat füüsilist ja vaimset väsimust ning ebamugavustunnet. 

Põnevaks läheb juba esimestest hetkedest, sest metsas kehtivad loomulikult teised reeglid kui Riigikogu koridorides. 

Kindlasti on kõigil osalejatel sarjas kaasalöömisest palju võita, kuid samas ka kaotada – kõik sõltub sellest, kes on igaüks neist Inimesena.

«Looduslik valik» alustab TV3s täna kell 20.30.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles