R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Donatella Versace tajub surnud venna kohalolekut

Teelemari Loonet
Facebook
Comments
Donatella Versace
Donatella Versace Foto: AFP / Scanpix

Donatella Versace tunnistab, et tunnetab ikka veel oma mõrvatud venna, legendaarse moelooja Gianni Versace kohalolekut.

Donatella võttis oma venna moeimpeeriumi juhtimise üle 1997. aastal, mil Andrew Cunanani nimeline kurjategija Giannit tema Miamis asuva villa trepil surmavalt tulistas, kirjutab FemaleFirst.

Pühapäeval tähistas 52-aastane Donatella Milanos oma venna kümnendat surma-aastapäeva balletietenduse korraldamisega, milles kasutati Gianni loomingut.

«Viimasel neljal kuul olen balleti jaoks arhiive läbi töötanud. Iga kostüüm, mille leidsin, esindab mälestust. Kuulen ikka veel Gianni häält ütlemas: «Ära eksi…». Kui üleloomulikud jõud on olemas, siis on ta ikka veel siin,» usub naine.

«Tema kohalviibimine pole alati mugav olnud. Kõige raskem oli see, et minult eeldati, et muutuksin mingis mõttes oma vennaks,» pihib Donatella.

«Kuidas ma oleksingi saanud tema olla? Aga kõik jälgisid mind. Pidevalt käis võrdlemine - kas ma olin Gianni moodi või temast kehvem? Kas tema oleks samasuguseid riideid disaininud? Ma tundsin end eksinuna ja olin segaduses, aga pidin edasi liikuma.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles