Positives alustas koostööd Läti lauljanna Candyga

Positives alustas koostööd Läti lauljanna Candy-ga

FOTO: positivesmusic.com

Positivesil ilmus 23. augustil lugu Sunset(Fly Away), mille raames tehti koostööd Läti lauljanna Candyga. Plaadi väljastajaks on plaadifirma Microphone Records.

Positivesil ilmus Eestis ja Lätis 23. augustil lugu Sunset(Fly Away), mille raames tehti koostööd Läti lauljanna Candyga. Plaadi väljastajaks on plaadifirma Microphone Records.

Alates 26. augustist on antud lugu saadaval ka Muusika24.ee veebipoes.

Liene Bronusa ehk lavanimega Candy, on tugeva hääleulatusega lauljanna. Oma lavanime ja esimese populaarsuse saavutas ta TV5 teleshow- st Talantu Fabrika, kus saavutas teise koha. Candy on olnud osaline paljudes muusikalistes projektides.

Muusikute seas on teda kirjeldatud kui eriti võimsa häälega lauljat, mis plahvatab nagu dünamiit kontsertidel ja paelub tuhandeid inimesi.

«Ma panen kogu oma südame ja hinge sellesse, mida ma teen. Mulle ei meeldi töötada kiirustades ja hooletul kombel. See tavaliselt ei jõua kuhugi,»selgitab Candy.

2008. aastal võttis Candy osa Belgradis toimunud Eurovisiooni lauluvõistluselt, kus ta kuulus Pirate of the Sea koosseisu. Ta on olnud ka juhtiv laulja grupis StoneStep, juhtiv laulja Saksamaa varietee show-s Dinner For Fun, laulja muusikalis Life Merlin Monro Hannoveris. Candy saavutas käesoleval aastal Türgis toimunud Cesme rahvusvahelisel lauluvõistlusel viienda koha. Hetkel võtab ta osa Läti TV show-st «Laulud tähtedega», mida näitab TV3 Läti.

Positives on Tartu DJdest ja produtsentidest koosnev tantsumuusika projekt, mille liikmeteks on Ahto Kalda, Tarmo Sikk ja Vahur Kollom.

Lisainfot Positivesi kohta on võimalik saada siit ja siit ning Candy kohta siit.

Tagasi üles