K, 6.12.2023

Öötöö tähistab reedel 9. sünnipäeva suurejoonelise peoga F-Hoones!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Öötöö bänd
Öötöö bänd Foto: Meisi Volt

Sel reedel, 16. jaanuaril, tähistab F-Hoones võimsa peoga 9. sünnipäeva pidudesari Öötöö. Muusikat mängima on kutsutud muljetavaldav hulk külalis-DJ’sid ning lavale astub ka Öötöö sünnipäevabänd.

Mitmekülgse muusikamaitse poolest tuntud Öötöö DJ-d toovad Raadio2 õhtuse vööndi saate raadioeetrist F-Hoonesse, et tähistada pidudesarja 9. sünnipäeva. Öötöö residendid Jaan Jaago, TSR ja Kaspar Leivo kombineerivad nii eetris kui peosaalis seinast seina tantsumuusikat - hiphopist trummi ja bassini, ballaadist housini, dubstepist rockini ja sealt tagasi. Sünnipäevale aga on kutsutud hulk külalis-DJ’sid, kes tähistajaid oma muusikaliste üllatustega kostitavad.

Eriliseks teeb Öötöö sünnipäevapeo veel fakt, et laval näeb üle pika aja Öötöö LIVE bändi, mis annab kontserte väga harva ning mille koosseisu kuuluvad näiteks Pille-Riin Karro, Anneliis Kits, Epp Kõiv ja paljud teised. Piletid peole on saadaval kohapeal hinnaga €5 (enne südaööd) ja €7 (pärast südaööd). Öötöö on Raadio2 eetris igal reedel, täpselt keskööl.

Foto: promo

Öötöö 9. sünnipäeval mängivad muusikat DJ'd:

Lauri Täht (The Fix/illllab)

MVP (Flavours/Studio)

Vasar (Superskankers)

Peeter Ehala (Tiks/Sämpler)

Muudu (GüüTTeÖö)

To-Sha (Tjuun In/R2)

Heidy Purga (Must Mesi/R2)

TSR (Öötöö/R2)

JaanJaago (Öötöö/R2)

Kaspar Leivo (Öötöö/R2)

Foto: Meisi Volt

Öötöö sünnipäevabänd LIVE koosseisus:

Pille-Riin Karro

Anneliis Kits

Epp Kõiv

Mihkel Pent

Rainer Meinart trummidel

Joosep «ziil» trompetil

DJ MVP klahvidel

DJ TSR 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles