Eesti Muusikaauhinnad 2020

Jäälavastuse «Jääaeg Live!» trupp saabus Tallinnasse. Suurhallis alustati jää paigaldamisega.

Jääetendus «Jääaeg Live! – Mammuti seiklus»

FOTO: promo

Juba sellel nädalavahetusel, 16. - 18. jaanuaril esietendub Tallinnas, Saku Suurhallis läbi aegade menukaimal joonisfilmisarjal põhinev kogupere jääetendus «Jääaeg Live! – Mammuti seiklus».

Eile õhtul saabusid Eestisse ka jääetenduse trupiliikmed ja tehniline personal – kokku ligi 80 inimest, neist 46 on iluuisutajad, näitlejad, akrobaadid ja tantsijad.

«Jääaeg Live!» jääetenduses osalevate artistide ning selle kallal töötava personali hulka kuuluvad 20 riigi kodanikud –  Inglismaalt, USA-st, Prantsusmaalt, Kanadast, Belgiast, Saksamaalt, Ungarist, Hiinast, Iisraelist, Venemaalt, Poolast, Hispaaniast, Ukrainast, Slovakkiast, Mehhikost, Kasahstanist, Venetsueelast, Hollandist, Tšiilist ja Austraaliast.

Tallinna etenduste jaoks vajalikud dekoratsioonid ning atribuudid tuuakse Tallinnasse 11 suure rekkaga. Lavakonstruktsioonide ja varustuse mahalaadimiseks ja ülesseadmiseks kulub ligi 20 tundi. Juba alates möödunud nädalavahetusest kestavad Saku Suurhallis ettevalmistavad ning jääpaigaldusega seotud tööd. Vaatemänguline ja meelelahutuslik jäälavastus «Jääaeg Live!» on mõeldud just suurtele areenidele - keset saali asuval liuväljal toimuv hoiab vaatajate meeli oma lummuses algusest kuni lõpuminutiteni ning läheb hinge kogu perele. Ühte etendust mahub vaatama vaid 3900 inimest.

FOTO: promo

Võimsalt jääaegne ja tõeliselt mammuti-mõõtu jääetendus «Jääaeg – Live!» viib pealtvaatajad uhiuute ja pööraste seikluste keerisesse, kus paljude lemmiktegelased Scrat, Manny, Diego, Sid, Ellie, Virsik, Buck, Eddie ja Mürts koos mitmete uute tegelaskujudega asuvad avastamislusti täis teekonnale. Täiesti uue süžeega jäälavastuse raames saab eesti publik näha armastatud «Jääaja» joonisfilmist tuntud tegelasi uisutamas, tantsimas, laulmas, kung fu võitluskunsti näitamas ning akrobaatikatrikke sooritamas. Jääetenduse lavakujundus koos jalustrabavate tehniliste erilahenduste, pürotehniliste efektide ja videoinstallatsioonidega manab silme ette «Jääaja» filmidest tuttava maailma, kus on esindatud maa, jää ja õhk - Saku Suurhalli tekivad kaljud, koopad, jäämäed, luhad ning muinasjutulised salud. Südantliigutav ja lustakas jääetendus toob publikuni armastatud  tegelased täiesti uudsel ja vaimustaval viisil – «Jääaja» lemmikud on vingemad kui kunagi varem!

FOTO: promo

Etenduste ajakava:

16. jaanuar (reede)

kell 19:00 (uksed avatakse 18:00) (eesti keeles)

17. jaanuar (laupäev)

kell 11:00 (uksed avatakse 10:00) (vene keeles)

kell 15:00 (uksed avatakse 14:00) (eesti keeles)

18. jaanuar (pühapäev)

kell 11:00 (uksed avatakse 10:00) (eesti keeles)

kell 15:00 (uksed avatakse 14:00) (eesti keeles)

«Jääaeg Live!» jääetendus kestab kokku kaks tundi, kuhu mahub vahele 20-minutiline vaheaeg.

Piletid jääetendustele hinnaga alates 29 eurost on müügil Ticketpros – internetipoes, kõigis Ticketpro müügipunktides, Statoili teenindusjaamades, Selverites ning valitud Omniva postkontorites üle Eesti.

Lastele vanuses 4 kuni 15 eluaastat kehtivad soodushinnad. Laps kuni 3. eluaastani saab istuda vanema süles tasuta.

«Jääaeg Live!» Tallinna etenduste produtsent on Live Nation Baltics koostöös Stage Entertainment Touring Productions’iga.

Live Nation Baltics’it sõidutab Peugeot.

Tagasi üles