Treiler: TV3 saadab poliitikud metsa ellujäämisretkele

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TV3 poliitiline tõsielusari «Looduslik valik»
TV3 poliitiline tõsielusari «Looduslik valik» Foto: TV3

Alates järgmisest esmaspäevast näeb TV3s uut poliitilist tõsielusarja «Looduslik valik», mille peategelasteks on kuus valimistel kandideerivat poliitikut, kes viiakse ellujäämisretkele talvise Eestimaa metsa, sohu ja rappa.

«Loodusliku valiku» osalejad Kristiina Ojuland, Yoko Alender, Martin Helme, Marko Pomerants, Mihhail Korb ja Liina Raud veedavad neli päeva ja kolm ööd looduses, nende varustus on piiratud ning igas osas tuleb neil lahendada üks individuaalne ja üks grupiülesanne. Poliitikutel tuleb pidevalt strateegiat ümber mängida, hoida tasakaalus meeskonnamängus osalemine ja isiklik liidripositsioon ning pidada vastu vapralt, trotsides üha süvenevat füüsilist ja vaimset väsimust ning ebamugavustunnet.  

Foto: TV3

Selleks, et saada poliitilist usalduskrediiti eelseisvateks valimisteks, tuleb saates osaleval poliitikul tõestada just selliseid juhiomadusi, mida televaatajast valija üldjuhul hindab - inimlik, adekvaatne, otsusekindel, koostöövõimeline Kindlasti on kõigil osalejatel sarjas kaasalöömisest palju võita, kuid samas ka kaotada – kõik sõltub sellest, kes on igaüks neist Inimesena.

Ellujäämisretke juhib instruktor Erki Vaikre.

«Looduslik valik» alustab TV3s esmaspäeval, 19. jaanuaril kell 20.30.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles