E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Noor staar Renate sai valmis uue loo ja muusikavideo: videosse sai püütud eelkõige värvilist Eestimaa sügist

Elu24
Facebook
Comments
Lauljatar Renate
Lauljatar Renate Foto: Liisa Härmson

Lauljatar ning laulukirjutaja Renate on saanud valmis uue loo ning muusikavideo "Dilemma". 

Lauljatar räägib uue singli kohta: "Kirjutasin loo "Dilemma" kaks aastat tagasi pärast seda, kui olin koju jõudnud ühelt Lõuna-Eesti esinemiselt ehk umbes kella kuue-seitsme ajal hommikul. Hea esinemise ja väga kaasaelava publiku tõttu oli adrenaliin veel veres ning nagu muuseas hakkas üks viisijupp kõrvus kumisema. Läksin klaveri taha, üsna kohe tulid juurde ka sõnad ning umbes kümne minutiga oligi laul valmis kirjutatud. Muusikavideo sai filmitud 2014. aasta augustis ja septembris koos Mareen Production'iga. Videosse sai püütud eelkõige värvilist Eestimaa sügist."

Inimestel on elus palju olukordi, kus tuleb teha valikuid ning laul "Dilemma" ka ühest sellisest olukorrast räägib. Samuti ei tasu jääda halva pärast kannatajaks ning tuleb osata minna elus edasi.

Loo tausta on produtseerinud Lenny LaVida aka Lauri Lembinen. 

Laul pärineb Renate sel aastal ilmuvalt albumilt "Teekond Hingeni", millelt on juba avaldatud singlid "Vajan Sind", "Kuues Meel", "Komeedid" jpt. 

Laulu saab juba osta iTunes'ist.

"Dilemmast" ilmub veebruari alguses ka tantsuversioon.

Hoia Renate tegemistel silm peal Renate ametlikul Facebooki lehel.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles