N, 30.11.2023

Jaan Tätte tänases erisaates: laulmine ei vii mind edasi

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kanal 2 erisaade «Üks õhtu Jaan Tättega»
Kärt Anvelt ja Jaan Tätte
Kanal 2 erisaade «Üks õhtu Jaan Tättega» Kärt Anvelt ja Jaan Tätte Foto: Kanal 2

Täna, 29. detsembril kell 20:30 näitab Kanal 2 erisaadet «Üks õhtu Jaan Tättega». Vilsandi saarel filmitud pühadeaja erisaates räägib Jaan Tätte vaikuse häälest, perest, armastusest ja lähedusest. „Enda jaoks on minu elu olnud nagu üks muinasjutt,“ ütleb Tätte saates.

Jaan Tättet külastab Vilsandi saarel ajakirjanik Kärt Anvelt, et veel enne aastalõpu toimetusi võtta aeg maha ja mõtiskleda maailmaasjade üle. Soojast ja siirast intervjuust selgub muuhulgas, kas laulmise lõpetanud rahvalemmik on oma publiku jaoks jäädavalt kadunud. «Selle laulmisega tulin ma siiani, aga ma saan aru, et see ei vii mind edasi,» ütleb Tätte saates.

Foto: Kanal 2

Saates tuleb juttu ka sellest, mismoodi käib elu talvisel eraldatud saarekesel ning missugused on Tätte pere pühadetraditsioonid.

Foto: Kanal 2

«Jaan Tätte on lihtsa kuid kordumatu maailmatunnetusega mees, kelle elufilosoofia ei kajastu mitte ainult tema sõnades või laulutekstides vaid kogu tema olemuses,» kommenteerib Kärt Anvelt.

 «Üks õhtu Jaan Tättega» on Kanal 2s täna, 29. detsembril kell 20:30.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles