Kanal 2 heategevuslik «Jõulusoojus» kogub täna raha sünnitusmajadele

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jõulusoojus
Jõulusoojus Foto: Karli Saul

Täna, jõululaupäeval, 24. detsembril kell 19 on Kanal 2 eetris heategevussaade «Jõulusoojus», mille pühademeelsesse stuudiosse on kogunenud palju häid inimesi, et jagada kauneid mõtteid lõppeva aasta teemal.  

Kanal 2 traditsiooniline heategevussaade «Jõulusoojus» kogub raha sünnitusmajadele üle Eesti. Jõuluhõngulisse stuudiosse on kogunenud teiste seas Eesti peaminister Taavi Rõivas perega, Gerli Padar ja Birgit Õigemeel peredega, värsked lapsevanemad Gerd Kanter ja Marvi Vallaste. Saates kõlavad südamlikud eesti laulud ja räägitakse meeleolukaid lugusid. Stuudios on saatejuht Owe Petersell.

«Jõulusoojus» külastas ka saatejuhtide Liina Randpere ja Aleksander Otsaga eestvedamisel kahe Eesti suurima linna, Tallinna ja Tartu raekodade platse. Sajad inimesed kogunesid ümber jõulukuuskede, et meenutada neid, kes meie elu sel aastal erakordselt puudutanud on. 

«Väga palju rahvast oli, tekkis lausa järjekord, et kaamera ette pääseda. Sel aastal said eriti palju tänusõnu õpetajad,» meenutab Randpere kohtumist televaatajatega Tallinna raekoja platsil jõulukuuse all.

Heategevuslik saade «Jõulusoojus» on Kanal 2 eetris neljandat aastat. Saate eesmärk on koguda raha Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi ja Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi ühisprojekti tarbeks, et toetada kõiki Eesti sünnitusmajasid ja  sünnitusosakondasid vastsündinute Neopuff aparaatide ostmisel.

Lisainfo Kanal 2 kodulehel - www.kanal2.ee/joulusoojus.

Sinulgi on võimalus toetada sünnitusmajasid helistades annetusnumbritele:

900 7006 - 5 eurot ja 900 7007 - 25 eurot.

Pärast «Jõulusoojust» täna kell 22 näitab Kanal 2 Maarja küla kontserti – Kummardus Jaak Joalale. Ott Lepland ja paljud laulvad näitlejad esitavad maestri hitte, et koguda raha puuetega noorte toetuseks, kes elavad Põlvamaal Kiidjärvel asuvas väikeses Maarja külas.

«Jõulusoojus» on Kanal 2s täna kell 19.

«Maarja küla kontsert – kummardus Jaak Joalale» on Kanal 2s täna kell 22.

Tagasi üles