Galerii: Kannu Kõrtsi Staar 2008 viimane eelvoor

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kannu Kõrtsi Staar 2008. Viimane eelvoor, 28. august 2008
Kannu Kõrtsi Staar 2008. Viimane eelvoor, 28. august 2008 Foto: Kannu Kõrts

Neljapäeval, 28. augusti, toimus Tallinnas Kannu kõrtsis viimane lavastaari võistluse eelvoor.Žüriisse kuulusid sel korral lauljad Jüri Homenja ja Erik Hoveri ning raadiohääl Pille Minev.Külastajaid oli rekordiliselt palju, samuti võistlejaid, keda lubati lavale tavapärase 15 asemel lausa 21.Poolfinaali pääsesis 19-aastane Anna Punder Tallinnast, kes laulis Whitney Houstoni hitti «I Will Always Love You»,38-aastane Virgo Palm Pärnust Ultima Thule looga «Laul kadunud kodust» ning 24. aastane Priit Bergert Tallinnast, kes tegi koos tantsutüdrukutega tõelist lava

show

d ning esitas 2 Quick Starti loo «Olen loobuda sust proovinud».4. septembril toimub «Kannu Kõrtsi Staar 2008» poolfinaal, kus 13 väljavalitut esitavad uue laulu ning neist pääsevad finaali edasi võistlema vaid 6 ja üks rahvalemmik.Võitja selgub finaalis 9 oktoobril.


Tagasi üles