Eesti Muusikaauhinnad 2020

No-Big-Silence korraldab Rock Cafes suurejoonelise aastalõpushow ELULIVE!

No-Big-Silence

FOTO: promo

Järgmise nädala reedel, 19. detsembril, korraldab No-Big-Silence Rock Cafes vägeva aastalõpushow pealkirjaga ELULIVE. Ühtlasi tähistatakse kontserdiga ka kitarrist Kristo Kotkase 40. sünnipäeva. Piletid on juba saadaval Piletilevis.

Muusikud bändist No-Big-Silence on koos tegutsenud juba 25 aastat ning sellesse ajavahemikku on mahtunud nii mõndagi. Kollektiiv on välja andnud 10 täispikka albumit ning mitmel neist võib kuulda koostööd erinevate Eesti artistidega. 19. detsembril esitatakse läbilõiget kogu tegutsemisajast - kuulda saab lugusid Aggressori aegadest ning kohal on palju külalisi, kes kõik kontserdil oma panuse annavad. Veel saab samal kuupäeval 40 aastaseks No-Big-Silence'i kitarrist Kristo Kotkas ning maraton-kontsert saab olema suurepärane viis, kuidas seda tähistada.

FOTO: Tõnis Krikk

«Bändi tegemine on saatnud mind üle 25 aasta ja see on olnud puhas lust! Teha selline monster-kontsert on vähim, mida saan pakkuda ja paluda nende fantastiliste aastate eest. Mul on ääretult hea meel, et saan lavale astuda enamuse kunagiste bändikaaslastega ja ka paljude teiste inimestega, kes on oma hääle meie bändide plaatidele jätnud. Kontsert tõotab tulla tõesti selline, mida me kindlasti pole varem teinud ja ei tea, kas kunagi enam teemegi,» kommenteerib Kotkas. 

FOTO: Tõnis Krikk

«Tuleme lavale nii Aggressorina, mis oli meie esimene ühine bänd ja väga paljude metali-fännide meelest üks parimaid omataolisi bände Eesti muusikas, tuleme No-Big-Silence'i lugudega kõikidelt albumitelt ja ka ühisprojektiga «Kuidas Kuningas Kuu Peale Kippus», mis sai salvestatud CD-plaadiks koos ansambliga Kosmikud. Kontserdikülalistena astuvad lisaks üles ka mitmed veetlevad naislauljad, kes on oma hääle meie plaatidele jäädvustanud,» lisab kitarrist.

Et No-Big-Silence'i maraton-kontserdist osa saada, tuleb 19. detsembril klubis Rock Cafe varakult kohal olla. Uksed avatakse kell 21 ja bändid alustavad hiljemalt kell 23. Piletid on saadaval Piletilevis.

Tagasi üles