L, 1.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Elu24 loosis! Trummi ja bassi plaadifirma V Recordingsi asutaja Bryan Gee esineb reedel Sinilinnus

Meisi Volt
Elu24 loosis! Trummi ja bassi plaadifirma V Recordingsi asutaja Bryan Gee esineb reedel Sinilinnus
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Inglise trummi ja bassi suurkuju Bryan G
Inglise trummi ja bassi suurkuju Bryan G Foto: Erakogu

Äsja 15. aastaseks saanud peosari Tjuun In toob reedel Sinilindu Inglise trummi ja bassi suurkuju Bryan G. V Recordings ja hilisema Liquid V plaadifirmade vedaja ja omaniku Bryan Geele sekundeerivad kohalikud Studios, Moose ja residendid. Teises saalis mängivad plaate ainult naissoo esindajad: L.Eazy, Triin Niinemets, Girty Suun ja Liisi Voolaid. Elu24 loosis 3 piletit kahele!

Bryan Gee kasvas ülesse Cheltenhamis Jamaika kommjuunitis, kus reggae muusika sai tema esimeseks armastuseks. 80ndatel kolis Bryan Brixtonisse, kus kohtus mõni aeg hiljem Jumping Jack Frostiga. Koos plaate mängides said nad tuntuks ja kolisid ka piraatraadjojaamast Quest FMist legaalsesse, Passioni nimelisse.

Foto: Erakogu

Bryan hakkas tööle Outer Rhythm plaadirmas, kus aitas alustada oma karjääri nt Leftfieldil ja Mobyl. Mõne aja pärast otsustas Bryan luua enda plaadifirma, lahkus töölt ning hakkas vedama V Recordingsit, tänu milleleme tunneme selliseid tegelasi nagu Roni Size, Krust, Die jt.

Foto: Erakogu

Kui keegi annaks välja trummi ja bassi aabitsa, siis seal oleks kindlasti mitmed V Recordingsi lood. Kõik see tore ajalugu toob meid olevikku 5. detsmbril Sinilindu.

V Recordings ei ole jäänud palmiokste briisi mõnulema, vaid uued tuuled puhuvad peale kogu aeg - Random Movement, Command Strange, Dr Meaker, Paul T & Edward Oberon, Dave Owen - on uued artistid, kelle lugusid V ja Liquid V välja annab. Lisaks sellele, et Bryan Geel on väga hea muusikaline maitse on ta ka väga hinnatud DJ.

Foto: Erakogu

Tjuun in on Eesti vanim siiani tegutsev trummi ja bassi sariüritus, mis novembris tähistas oma viieteistkümnendat sünnipäeva peoga Sinilinnus. Tjuun In on ka reedeõhtune (kell 22-00) saade Raadio 2hes. Nii saadet kui pidusid on väisanud mitmed artistid nii meilt kui mujalt.

Foto: Meisi Volt

5. detsembri Tjuun In peol esinevad kahes saalis : Bryan Gee (V Rec, Liquid V, UK), Studious&Moose, Liisi Voolaid, Girti Suun, Triin Niinemets ning residendid Qba, To-Sha ja L.Eazy. Visuaalide est hoolitseb Denis.

Uksed avatakse kell 23.00

Pilet enne südaööd 6 euri, hiljem 9.

Elu24 loosis piletid peole kolmele inimesele kaaslasega! Palju õnne Camilla Themas, Tõnis Haljaste ja Rico Aap Neisalu!

Märksõnad
Tagasi üles