TV3s stardib Eesti esimene naistesari

Hendrik Alla
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Harriet Toompere «Unistuste agentuuris»
Harriet Toompere «Unistuste agentuuris» Foto: TV3

TV3 alustab septembris uue ja ühtlasi esimese kodumaise naistesarjaga «Unistuste agentuur», mille peaosas särab Harriet Toompere.


Harriet Toompere kehastab Anne Kõrvitsat, maalt linna kolinud naist, kelle sooviks on pöörata oma elus värske lehekülg ja leida uus armastus. Pealinnas õnnestub Annel tööle saada mainekasse üritusi korraldavasse firmasse «Unistuste agentuur». Annel tuleb korraldama hakata rikaste tegelaste pulmi, matuseid, sünnipäevi, pidusid ning muid elu tähtsaid hetki, lisaks täita klientide ekstravagantseid ja ootamatuid unistusi. Veidrad ning kohati lausa illegaalsed soovid panevad Anne südametunnistuse igapäevaselt proovile.

Nõnda kukubki Annele uues linnas kaela tänapäeva elu humoorikas virr-varr, mille sees peab temagi suutma omad unistused ellu viia. Lisaks sebimisele töökohas pole Annel lihtne ka perega, sest puberteediealine tütar näitab välja varajasi iseseisvumise märke ning pensionärist ema üritab omi fantaasiaid muule naisperele pähe raiuda.

Sarjas mängivad Harriet Toompere kõrval ka Külli Reinumägi, Andrus Vaarik, Piret Kalda, Ester Pajusoo, Eiise Paula Roosa jt.

Sarja «Unistuste agentuur» stsenarist on Raoul Suvi ja tootja Teletalu Stuudio.

Tagasi üles