T, 28.11.2023

Toilas esineb maailmakuulus kitarrivirtuoos Francis Goya

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Francis Goya
Francis Goya Foto: Promenaad

Francis Goya ootab Toila Oru pargis 21. augustil toimuvat etteastet suure innuga.

„Ootan põnevusega kontserti Toilas, et avastada enda jaoks Oru park ning töötada koos Eesti muusikutega. Olen näinud pilte Oru pargist ning kuulnud positiivset tagasisidet selle romantilise sündmuse kohta.”, ütleb Francis Goya.

 

20.-21. augustini toimuv Promenaad jaguneb kaheks ettevõtmiseks.

 20. augustil leiab aset noortele suunatud Toila Peace Music Festival, kus peaesinejana astub üles Tanel Padar & The Sun. Lisaks astuvad üles Jonny Masturbates in Yellow Bed, Catnap, eviL nataS ja Boamadu.

Täiendava sündmusena leiab 20-l augustil aset ka Ühtelaulmine Oru pargi lossiplatsil.

21. augustil toimub aga 14-s Oru pargi promenaad.

Toila Oru pargis saab 21. augustil kuulata ka teisi kõrgelt hinnatud artiste. Nii astuvad Francis Goya kõrval üles Hedvig Hanson ansambliga, superstaar Ott Lepland ansambliga ning Henn Rebane koos ansambel „Apelsinist” tuntud Jaan Arderiga.

 

Korraldajad kutsuvad publikut aktiivselt osalema ka muudel tegevustel, mis 21. augustil aset leiavad. Nii saab kaasa lüüa populaarsel malesimultaanil, fotokoolitusel ja ka publiku lemmikkompositsioonide valimisel või koguni ise mõne kompositsiooni valmistamises. Täpsem info kodulehelt www.promenaad.com kava alt.

 

Promenaadi traditsiooniline osa on romantiline jalutuskäik pargis, ehk promeneerimine. Mõnusa ja vahetu olemise teeb veelgi mitmekülgsemaks rõivastustraditsioon, kus inimesed tulevad sündmusele stiilsetes kostüümides, millega nad kaunistavad kogu ettevõtmist. Rõivastustiil on siiski soovituslikku laadi ning iga külaline otsustab ise, kuidas ta ennast mugavalt augustikuu kliimas tunneb. Kohapeal töötab kohvik ja söögikoht.

 

Pileteid müüakse läbi Piletilevi müügipunktide üle Eesti ning läbi interneti.

 

Täpsema info sündmusega seonduvast, sh. ka majutusasutused, leiab Promenaadi kodulehelt www.promenaad.com

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles