Lindexi kevadsuvine kollektsioon keskendub teemadele New Classics ehk uus klassika, Sporty Touch - sportlik ning Volumes & Lengths - volüümid ja pikkused.

FOTO: Tiit Mõtus

2015. aasta kevade ja suve märksõnaks on mänglev siluett, mis lubab uusi volüümika ja liibuva, lühendatu ja pikendatu kombinatsioone. Selle hooaja keskne rõivaese on särkpluus, mida on mitmeti disainitud. «Ükskõik, milline on su stiil, särk on riietumise kese, mille järgi valid kõik muu,» kinnitab Lindexi peadisainer Nina Starck.    

FOTO: Tiit Mõtus

New Classics koondab klassikalisi, pisut uuendatud ilmega esemeid ning minimalismi ja põhigarderoobi alateemasid. Domineerib puhas joon ja väljapeetus: särkpluusid, mida kantakse koos naiseliku pitsiga ja kihiti läbipaistvana, pikad pealisrõivad, bleiserid ja kombinesoonid ning pealaest jalatallani valge.

FOTO: Tiit Mõtus

Sporty Touch annab välimusele sportliku nüansi: kollektsiooni on täiendatud sportlike rõivastega. Kesksed rõivaesemed on spordijakid, retuusidega kantavad seelikud ja kõik tossudega sobiv. Väljendusrikkus põhineb pindadel ja mustritel.

FOTO: Tiit Mõtus

Volume & Lengths mängib uute siluetti huvitavaks muutvate kooslustega: lühendatud sääreosad, mitmed pikkused ja volüümikas ülaosa koos volüümikate pükstega. Kesksed rõivaesemed on keep, uudne sõlmedega drapeering ja püksseelikud.

FOTO: Tiit Mõtus

Värvigammas on peamiselt hall, beež, hallikasbeež ja teised neutraalsed toonid, pluss valge, mis annab kargelt värske ilme.

Kõrgresolutsiooniga tootepildid leiad Lindexi Newsroomist!

Ka Anu Saagimit riietab ELU24 LIVE jaoks Lindex!