Tõnis Mägi täidab tänases «Laula mu laulu» saates Jaagup Kreemi eluunistuse

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna kell 20 on Kanal 2 eetris «Laula mu laulu», mis pühendatud äsja 66. sünnipäeva tähistanud Tõnis Mägi imelistele lugudele. Mägi viib muusikud Ämari lennuväljale, mille tulemusena saab Jaagup Kreem sõita hävituslennukiga!

Tõnis Mägi teeb saates midagi uskumatut - ta viib saates muusikud Ämari lennuväljale.

Foto: Marko Mäestjärv

Mägi sõnul tuli talle selline idee seepärast, et pärast nädalat koos musitseerimist on aeg naasta tagasi maailmasündmuste juurde. Ukrainas alanud sõda on jätnud hinge kõheda tunde. «Riigikaitse, julgeolek – see on hästi oluline teema,» ütleb Mägi saates. «See trenn mis siin iga päev tehakse, see, et oleme NATO liige – see on väga oluline.»

Foto: Marko Mäestjärv

Jaagup Kreem läbis Ämaris tervisekontrolli ja koolituse. Tänu Tõnisele täitub Jaagupi unistus – sõita reaktiivlennukiga!

Foto: Marko Mäestjärv

«Laula mu laulu» Tõnis Mägi saade on Kanal 2s täna kell 20 ning kell 21:30 on Kanal 11-s «Kuula mu laulu».

Stuudios on Mägi sõbrad Ivo Linna, Guido Kangur ja abikaasa Kärt Johanson. Sõbrad paljastavad, et Mäx on üdini kelmust täis ja kärgataminegi pole muidu nii rahulikule Tõnisele võõras.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles