![Michael Jackson](http://f12.pmo.ee/iTmALtL_e7mCHdtBCElezNhBpHE=/1442x0/filters:format(webp)/nginx/o/2009/03/06/143868t1heead.jpg)
Kadunud popikuninga Michael Jacksoni endine hääleseadja avalikustas, et staar lasi töötajate vältimiseks tunneli ehitada.
Kadunud popikuninga Michael Jacksoni endine hääleseadja avalikustas, et staar lasi töötajate vältimiseks tunneli ehitada.
Yvie Burnett nimetas lauljat kõige ülbemaks kuulsuseks, vahendab Digitalspy.
«Mäletan, et kui kaua aega tagasi Michael Jacksoniga töötasin, lasi ta ehitada tunneli lavalt garderoobi. Ta ronis sellesse suurde valge tunnelisse, et meiega mitte rääkida,» meenutas Burnett.
«Ta oli ilmselt kõige ebaviisakam kuulsus, sest me kõik läksime temaga kohtuma, kuid ta ei suvatsenud kellegagi vestelda. Isegi lavameeskonnaga tema kõrval,» lisas ta.