EKSKLUSIIV! Kuula Tenfold Rabbiti uut plaati enne teisi!

Täna, 18. novembril on eksklusiivselt Postimehe ja Deezeri vahendusel võimalik kuulata noore kodu- kui välismaa publikule tuntud indie-elektroonika bändi tuliuut albumit «Fools», mille ilmusmiskuupäevaks on 21. november.

«Uus materjal on päris erinev meie esimese plaadi omast, mis oli peamiselt rock-ja folkmuusika. Umbes aasta aega tagasi hakkasime eksperimenteerima arvuti- ja süntesaatori võimalustega ja uus kõla on palju elektroonilisem. Lugude lüürika peamine inspiratsiooni allikas on püsinud sama - armastus, seks ja võimu suhted ühiskonnas,» kommenteerib bändi vokalist ja lugude autor Andres Kõpper uut albumit «Fools».

FOTO: SANDER ILVEST/

Albumi trummid, basskitarr, süntesaator ja klaver on salvestatud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, kitarrid Viljandi Pärimusmuusika Aidas ning vokaalid produtsent Charlie Chastaini kodustuudios.

Plaadil kõlava muusika autorid on Andres Kõpper, Jaan Jaago, Meelik Samel ja Oliver Rõõmus. Albumi produtsent on Charlie Chastain.

FOTO: /

Plaadiesitluskontserdid toimuvad 21.novembril Tartus Genialistide Klubis ning 22.novembril Tallinnas Raadiomaja I stuudios.

Kuula ja naudi värsket albumit juba täna!

Tagasi üles