Täna «Punkris»: Metsatöllu Markus, entsüklopeedia-Hardo ja Kivisildnik

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Telesaates «Punker» käis Metsatölli solist Markus Teeäär
Telesaates «Punker» käis Metsatölli solist Markus Teeäär Foto: Kanal 12

Kanal 12 provokatiivse krõbesaate «Punker» tänases ülekandes räägib rokitähe põnevast ja sageli ka küllaltki kurnavast elust Eesti ühe menukama bändi Metsatöllu laulja ja kitarrist Markus Teeäär.

Metsatöllu Markus Teeäär paljastab muuhulgas, mida ta nägi ühel oma viimasel esinemisel Valgevenes: näiteks seda, mida võib inimese ja ühiskonnaga teha kehtiv alkoholikeeld, ning miks sealne kontsert ikkagi eriti pikaks venis.

Foto: Kanal 12

Elav entsüklopeedia Hardo Aasmäe selgitab, miks päkapikkude olemasolu eitamine on põhiseaduse vastane ja miks iga normaalne mees peaks oma hea sperma hüvanguks jooma päevas pool liitrit viina.

Julge ütlemisega kirjanik Kivisildnik õpetab algajatele kirjatsuradele, kuidas kirjutada romaan valmis vaid kahe nädalaga.

Eesti teleajaloo läbi aegade kõige ausamas rubriigis «Poliitik vabandab» astub sedapuhku üles poliitmaailma tõusev täht. 50 euro väljakutse saab aga sedapuhku vapper taekwondo-spetsialist.

Provokatiivne meelelahutussaade «Punker», mida alaealistel ja nõrganärvilistel ei ole just kõige sobilikum vaadata, avab Kanal 12 vahendusel uksed täna õhtul kell 22:30. Saadet juhivad Marge Tava, Aleksander Ots ja Marek Reinaas.

Tagasi üles