Eesti Muusikaauhinnad 2020

Galerii! Ansambel Static-X nädalavahetusel lahkunud frontman'iga eesti publiku ees

Nädalavahetusel šokeeris maailmat teade kõigest 48-aastase Static-Xi esinäo, solisti ja kitarristi Wayne Static'u surmateade.

Kui meedias läks lahti kuulujutt, et kuulsa rokkstaari Wayne Static'u surma põhjustas narkootikumide üledoos, siis esindaja lükkab selle kuulduse ümber.

Rokkstaari esindaja Nancy B. Sayle andis teada, et maailmakuulsa ja ka Eestit külastanud rokkbändi Static-X solist ja frontman oli lahkudes kaine ja ta suri une pealt laupäeval, 1. novembril.

FOTO: Meisi Volt

«Static-Xi esimene album «Pighammer» oli tribüüdiks tema narkootikumide vabale elule ja ta lootis, et sellega saab ta ka teisi aidata puhas olema,» selgitas naine.

«Rohkem informatsiooni tema surma kohta selgub järgnevate päevade jooksul. Tegemist ei ole narkootikumidega seotud juhtumiga. Palun jätta positiivseid teateid,» lisas esindaja.

FOTO: Meisi Volt

Rokkbänd Static-X andis bändiliikme surmast teada Facebooki vahendusel, paljastamata detaile surma põhjuse kohta. Spekulatsioonid narkootikumide üledoosi kohta oli mõnede inimeste arvamus ja arutelu.

Raju ansambel Static-X külastas Eestit 2009. aastal festivalil Rabarock. Vaata ja meenuta vägevat live'i galeriist!
 

Tagasi üles