Robbie Williamsi DVD «Live In Tallinn» ilmub 8. detsembril

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Robbie Williamsi DVD «Live In Tallinn»
Robbie Williamsi DVD «Live In Tallinn» Foto: promo

20. augustil 2013 korraldas Live Nation Baltics Tallinna Lauluväljakul Briti edukaima sooloartisti Robbie Williamsi ainsa kontserdi Põhja-Euroopas. Show toimus Robbie albumi turnee «Take The Crown – Stadium Tour 2013» raames ning oli artisti ainsaks kontserdiks kogu regioonis.

Robbie Williamsi ontserti kanti reaalajas üle sadades Euroopa kinodes, hiljem ka teles üle maailma BBC Worldwide vahendusel. Nüüd, 8. detsembril, jõuab kontsertfilm «Robbie Williams – Live In Tallinn» lõpuks ka DVD ja Blu-Ray versioonidena poelettidele.

Robbie Williams on esimene maailmastaar, kes filmis oma kontserti Tallinnas. Esitlusele tulid hitid «Let me entertain you», «Monsoon», «Come undone», «Strong», «Millennium», «Candy», «Hot fudge», «Rock DJ», «Feel», «She's the one», «Angels» jne, «Robbie Williams – Live in Tallinn» režissöörideks on Russell Thomas ja Peeter Rebane.

«See on esimene kontsert-DVD maailma popmuusika ajaloos, mille nii suur staar on filminud Tallinnas ja mis ilmub rahvusvaheliselt. Meie jaoks oli see ainukordne võimalus end tõestada ning jäädvustada ka Eesti iseseisvuspäev maailma muusika ajalukku. DVD ilmumine on ideealselt ajastatud ka jõuluperioodile ning aitab kohalikule publikule meelde tuletada, kui suure meelelahutajaga on Robbie Williamsi näol tegemist ja mida võib oodata tema uuelt kontserttuurilt,» selgitas Rebane.

EASi turismiarenduskeskuse direktori Tarmo Mutso sõnul on Eesti tänu Robbie Williamsi kontserdile saanud erinevates kanalites väga palju positiivset kajastust üle maailma. «DVD ilmumisega saab selle projekti sümboolselt kokku võtta. Oleme kindlad, et see saab olema menukas. Kontserdil salvestatu jääb inimestele Eestit meenutama oluliselt pikemalt ja selle vaatamisest saadav emotsioon paneb vaatajaid Eesti kui reisisihi kohta rohkem huvi tundma,» ütles Mutso.

Foto: Jelena Rudi

Robbie Williams «Live In Tallinn» DVD/Blu-Ray tracklist:

 1. Hey Wow Yeah Yeah
 2. Let Me Entertain You
 3. Monsoon
 4. Not Like The Others
 5. Minnie the Moocher
 6. Kids
 7. Sin Sin Sin
 8. Bodies
 9. Come Undone
 10. Strong
 11. Gospel
 12. Be A Boy
 13. Millennium
 14. Better Man
 15. Sexed Up
 16. Me And My Monkey
 17. Candy
 18. Hot Fudge
 19. Rock DJ
 20. Feel
 21. She’s The One
 22. Angels

Alates tänasest on Robbie Williams «Live In Tallinn» DVD ja Blu-Ray versioone võimalik juba ette tellida ka Apollo ja Laseringi online-keskkondades siin ja siin.

Foto: Fänni pildid

Briti edukaim meesartist, mitmete auhindadega pärjatud ja üle maailma ligi 70 miljonit plaati müünud Robbie Williams jõuab oma uue tuuriga «Let Me Entertain You» taaskord Baltikumi, esinedes järgmise aasta aprillis nii Riias kui Kaunases.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles