EDM Estonia aastapäevapeole lisab tuure Armada Night

EDM Estonia aastapäevapeole lisab tuure Armada Night

FOTO: promo

Novembris peab ühe populaarseima pidudesarja korraldaja EDM Estonia oma teist sünnipäeva ning sel puhul jõuavad 15. novembril Eestisse teistkordselt viiekordse maailma number 1 DJ Armin van Buureni plaadifirma Armada Music kvaliteetartistid ja Armada Night klubikontseptsioon. Üritusele panevad õla alla ka e-sigaretipood SKYSmoke ja Eesti number 1 tantsumuusika raadiojaam Power Hit Radio.

 

 

Factorys sel korral üles astuvad artistid on maailmaklassist. Line-upi täidab Saksamaa populaarseim DJ-duo Cosmic Gate ehk Nic Chagall ja DJ Bossi. Duo on Eestis varemgi plaate keerutanud, viimati Tallinnas 4 aastat tagasi. Nüüdseks resideeruvad 6 aastat järjest DJ Mag Top 100 populaarseima DJ hulka valitud mehed USA-s, seda sealse elektoonilise tantsumuusika buumi tõttu, et suurele fännibaasile lähemal olla.
 

 

 

Andy Moor on legendaarne Grammy'ga auhinnatud Suurbritannia produtsent ja DJ, kel Inglismaal ka edukas plaadifirma "AVA Recordings". Hollandist pärit Ruben de Ronde näol on tegemist Armin van Buureni käepikendusega, kes Arminit tema iganädalase raadioshow "A State of Trance" kokkupanemisega aitab. EDM Estonia poolt toetavad artiste DJ-d Tarmo Tammel ja Kaimo K.
 
 

 

 
Armada Music on valitud viimased viis aastat parimaks globaalseks tantsumuusika plaadifirmaks ja sellel on üle 26 tütarplaadifirma, mille alt avaldatakse nii progressiivset klubimuusikat kui ka trance`i, house`i ja technot. Plaadifirma alla kuuluvad lisaks Buurenile sellised tantsumuusika lipulaevad nagu Dash Berlin, Markus Schulz, W&W ja Aly&Fila.
 

 

 

"Ürituse külastajad saavad nautida kvaliteetset klubimuusikat 8 tundi järjest parimate valgusefektide saatel," lubas EDM Estonia esindaja Tarmo Tammel. 

 

Klubiõhtul on lubatud ka veipimine ja kui klubikülastaja on oma e-sigareti koju unustanud, saab ta Factory baaridest osta endale SKYSmoke Smoke&Go ühekordse e-sigareti.

 

 

Armada Night ööpidu tipptasemel Armada Music artistidega leiab aset 15. novembril Tallinna ööklubis Factory. Klubi on avatud 22-06. Vanusepiirang on 18+ ja piletid on eelmüügis aadressil Gateme.com juba praegu ning Piletilevis alates 10.oktoobrist.

 

 
 
 

Populaarne

Tagasi üles