K, 6.12.2023

Tallinnas sisisevad pihustipurgid ja sünnivad efektsed grafitiga kaetud seinad!

, Elu24 peatoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tallinnas sisisevad pihustipurgid ja sünnivad efektsed grafitiga kaetud seinad!
Tallinnas sisisevad pihustipurgid ja sünnivad efektsed grafitiga kaetud seinad! Foto: JJ-Street Baltic Session

Eile anti avalöök tänavakultuurifestivali raames toimuvale JJ-Street Baltic Session Street Art Jam´ile, mille vallutasid eredad värvid, originaalsed ideed ja andekad kunstnikud. Legaalne grafiito ilmestab elule allavandunud seinu ja meeldib eestlastele!

Foto: JJ-Street Baltic Session

Vääna 13 ja 13a aadressil nukralt seisnud seintele kerkivad veel tänase päevaga efektsed kunstiteosed, mis kokku moodustavad ainulaadse galerii tervelt 16 kunstnikult!

Foto: JJ-Street Baltic Session

Lisaks saavad omale kauni ilme restorani Lendav Taldrik ning Mustamäe sotsiaalkeskuse seinad. Meistriteostega rikastavad Tallinna tänavapilti Prantsusmaa, Venemaa ja ka Eestimaa oma kunstnikud.

Foto: JJ-Street Baltic Session

JJ-Street Baltic Session Street Art Jam leiab aset juba teistkordselt. Möödunud aastal valminud kunstiteosed ehivad siiani Telliskivi Loomelinnakut Tallinnas. Iga aastaga tekib juurde uusi kauneid seinu, mis ei ole võrreldavad illegaalse seinte mäkerdamisega.

Oma silm on kuningas! Loomingulisele aktsioonile saab kaasa elama minna igaüks, kes soovib. Tule ja veendu ise!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles