N, 7.12.2023

Selgusid Noortebänd 2014 demovoorust edasipääsejad

Meisi Volt
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Noortebänd 2012 poolfinaal.
Noortebänd 2012 poolfinaal. Foto: Renee Altrov

Teisipäeva õhtul selgusid Noortebänd 2014 konkursi demovoorust edasipääsejad, kes astuvad publiku ette järgneva kahe nädala jooksul Tallinnas ja Tartus toimuvatel eelvoorude kontserditel.

Kokku laekus 40 demo ning ligi 30-liikmelise žürii hinnangul vääris edasipääsu eelvooru 21 bändi. Neile lisandub veel seitse ansamblit, kes kindlustasid koha eelvooru juba varem piirkondlike konkursside võitudega. Seega on tänavu Noortebändi eelvoorus 28 koosseisu.

«Demovoor oli huvitav ja mitmekesine nagu igal aastal. Oli tunda eelmiste aastate finalistide maiku ja mõju,» sõnas eelmise aasta konkursi üks finalistidest The Boondocksi trummar Karl Kevad ning lisas, et pärnakana oli tore näha väga palju Pärnu bände osalemas ja edasi saamas.

Tallinna eelvoorud toimuvad 18. ja 19. oktoobril klubis Ulme ning Tartu eelvoorud 25. ja 26. oktoobril Genialistide klubis.

Kui demovoorust edasipääsejad selgitasid vaid žüriiliikmed, siis eelvoorudest kuni finaalini välja saab lisaks žüriile enda hääle anda ka publik. Konkursi poolfinaalid ning finaal leiavad aset Novembris. Täpsemat infot leiab ürituse kodulehelt ning Noortebändi Facebooki lehelt.

Demovoorust edasipääsejad

Almost Natural

Attention, Please

Innersound

Echoist

Today I Learned

Wrath Mocha

Tuli

Djently

Drowning Sex Offender

The Journalist

Lars Alfa

Steps To Synapse

Sam’n’Joe

Saints Be Warned

Friend Jack

A3

IRIE

Mucky

Man Made Monkey

Prime Animals

Saberly

Piirkondlike konkursside võitudega edasipääsejad

Daytona White

Münster

Posõ

St. Of Dreams

Von Dorpat

The Werg

Tori Hobune

Demovooru Žüriisse kuulusid:

Lauri Teder, Karl Kevad, Lauri Kadalipp, Heiko Leesment, Laura Prits, Martin Saaremägi, Mart Niineste, Sander Mölder, Mariliis Mõttus, Kristjan Kaasik, Rasmus Rändvee, Aap-Eerik Lai, Karl Lomp, Robert Linna, Paavo Pauklin, Taavi Paomets, Rein Kutsar, Kadi Maarand, Kris Moor, Egert Milder, Marie Vaigla, Paul Neitsov, Anett Kulbin, Erk Morna, Kristo Rajasaare, James Self, Taavi Otsus

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles