Eesti Muusikaauhinnad 2020

PÜHAPÄEV, 8. august

Festival Viru Folk.

FOTO: TEET SUUR/VIRUMAA TEATAJA

KINO

Rakvere teatrikinos kell 14.30 ja 16.30 "Kosmosekoerad Belka ja Strelka"

Rakvere teatrikinos kell 18.30 ja 21 "A-rühm"

TEATER

Jäneda Pullitallis kell 19.30 muusikaline müsteerium “Jõud“ (esietendus)

Palmse mõisas kell 20 “Gertrude Stein saatjaga“
 

KONTSERT

Käsmus Viru Folk:

  • Kell 11 meremuuseumis Ain Mäesalu loeng "Otepää linnuselt leitud üliharuldasest 12.-13. sajandi pronkspasunast"
  • Kell 11 Kirjanike maja hoovis folgi jutuhoov (Viivian Jõemets ja Jaak Johanson)
  • Kell 12 rahvamajas KÄFF esitleb: Rannarahvas vanadel fotodel ja filmides. Fotosid kommenteerib Aarne Vaik Käsmu meremuuseumist, filme tutvustab ajaloolane Olav Kruus.
  • Kell 13 Epsoni metsalaval Folk Highlight Orchestra
  • Kell 13 Ingmani merelaval Tõnis Mägi, Kärt Johanson ja Robert Jürjendal
  • Kell 14 rahvamajas Lauri Saatpalu luulekava "Nähtused ja tehtused"
  • Kell 15 pealaval Veljo Tormise 80. juubelikontsert. Tallinna Ülikooli Kammerkoor Merike Aarma juhatusel, Jaak Johanson, Triinu Taul jt
  • Kell 15 Kirjanike maja hoovis Kiwi Trio (Vabarna, Jüssi, Wamberg EST/DAN
  • Kell 16.30 rahvamajas Kirile Loo "Laulu võim"
  • Kell 16.30 Epsoni metsalaval Mr Buzuki ja Rembetes
  • Kell 16.30 Kirjanike maja hoovis Bonzo ja Üllar Saaremäe “Kohtumine redeli jalamil“
  • Kell 18 Vinteri laval Püürhäll
  • Kell 18 Ingmani merelaval Jussi Hakulinen Duo (Fin)
  • Kell 18 kabelis Anne Maasik & Heikki-Rein Veroman
  • Kell 19 rahvamajas loodusfilm "Vanamees ja põder", selgitusi jagab filmi režissöör Joosep Matjus
  • Kell 20 pealaval Haydamaky (UKR)

ÜRITUS

Tapal linnapäevad (6.-8. august):

  • Kell 10.00 Rutka matk – start reovee puhastusjaama juurest Võidu tänava otsast
  • Kell 12.00 - 15.00 rannavolle Valgejõe saar, mis on ka Tapa linna lahtiste meistrivõistluste rannavolle IV e. viimane etapp.
  • Kell 15.00 - kontsert Tapa Kultuurikojas “Armastuse laulud”. Esineb pianist Soomest Sinikka Holma-Peets


Sagadi mõisas kell 11 Sagadi Puupäevad

Narva linnuse Põhjaõues kell 11 Vanapaber – Paberifestival

Narva-Jõesuus kell 12 "Puhkpillilahing"

SPORT

Viru-Nigulas XI Viru-Nigula rahvajooks. Esimene start kell 11. Registreerimine kohapeal algusega 9.30 - 11.

Rakvere staadionil kell 14 Eesti naiste meistrivõistlused jalgpallis, II liiga: Rakvere FC Flora - EVL Saku Sporting.

Rakvere staadionil kell 17 Eesti meistrivõistlused jalgpallis, IV liiga: Rakvere FC Flora II - FC Eston Villa.

Rakvere tennisestaadionil kell 10 Lääne-Viru meistrivõistlused tennise paarismängudes.
 

NÄITUS

Rakvere Galeriis Helvi Ormani näitus ""Purtse jõgi" ja teised maalid"

Art Cafés Edgar Tedresaare maalide näitus-müük

Lääne-Virumaa Keskraamatukogus III korrusel näitus “Naljakad kellad” sarjast „Koguda võib kõike!“ - väikesed erikujulised lauakellad Heiki Uustali kogust (31. augustini)

Palmse mõisas fotonäitus "Pilte Eestimaa mõisatest" ning vanade jalgrataste näitus "Jalgrattad kui transpordivahend Eestis läbi aastakümnete".

Virumaa kunstimuuseumis (Mädapea mõis) püsinäitus: Aivar Juhansoni šaržid "Persoonid kõverpeeglis" avatud R, L, P 12-17

Riho Hüti eragalerii Kunstikodu (Kastani 17) külastamine kokkuleppel kunstnikuga

Narva muuseumis näitus Minu pere"

Tagasi üles