«Kättemaksukontor» alustab hooaega mürgiämblikega

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
"Kättemaksukontor": Marion Pärn (Kadri Adamson), Freya Narvik (Elina Reinold), Kirke Klein (Adeele Sepp),
"Kättemaksukontor": Marion Pärn (Kadri Adamson), Freya Narvik (Elina Reinold), Kirke Klein (Adeele Sepp), Foto: TV3

Täna õhtul alustab TV3s uut hooaega Eesti parim krimikomöödia «Kättemaksukontor», kus peategelastel tuleb kohe rinda pista mõrvalooga.

„Kättemaksukontoris“ on ka uuel hooajal raugematu hooga tegutsemas peategelaste kolmik Marion Pärn (Kadri Adamson), Kirke Klein (Adeele Sepp) ja Freya Narvik (Elina Reinold). Kõik lood on jätkuvalt põnevad ja kulgevad läbi kahe osa. Lisaks mõrvajuhtumitele tuleb südikal naistriol rinda pista ka armurindel, sest nii mõnegi kaunitari süda hakkab uutes osades kiiremini põksuma – näiteks Marion Pärna ootab lausa isiklik ja kauaoodatud unistuste prints.

Uue hooaja avaosas tuleb inimtühjalt saarelt naasnud naistel lahendada mõrv, mille juhatab sisse naabruses haukuv koer. Seekord tuleb naistel tegemist teha nii mürginooli tulistava indiaanlase kui ka  mürgiämblikega. Rainis käitub aga lausa Casanovana. 

«Kättemaksukontor» alustab TV3s uut hooaega täna kell 20.30.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles