E, 29.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Treiler: uus Türgi romantikasari rõõmustab tuttavate nägudega

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Türgi romantikasari «Keelatud armastus»
Türgi romantikasari «Keelatud armastus» Foto: promo

Täna kell 18 alustab Kanal 2s uus Türgi romantikasari «Keelatud armastus». Paljudes riikides vaatajarekordeid purustanud draamaseriaali peaosalisteks on juba eestlastele tuttavaks saanud Beren Saat («Süütu süüdlane») ja Nebahat Cehre («Sajandi armastus»)

Seriaali keskmes on noor neiu Bihter (Beren Saat – «Süütu süüdlane»), kes on kaotanud isa. Oma südamevalu valab ta välja ema Firdevsi (Nebahat Cehre – «Sajandi armastus») peal, keda süüdistab isa surmas. Kättemaks tõotab tulla magus, kui tema ema uus peigmees, eakas ent rikas ärimees Adnan (Selcuk Yontem) armub ema asemel hoopis tütresse ja palub Bihterit endale naiseks. Et emale kätte maksta, abiellubki neiu mehega, kes võiks vanuse poolest talle pigem isa olla.

Asjad lähevad veelgi keerulisemaks, kui vastse pruutpaari koju saabub eaka Adnani sugulane Behlül (Kivanc Tatlitug – «Ühe armastuse lugu») – noor ja nägus noormees, kes armub silmapilkselt kaunisse Bihterisse. Ka Bihteri mõtted hakkavad aina enam Adnani asemel Behlüli ümber keerlema ja nii kasvab noorte sümpaatiast metsik ja kirglik, keelatud armastus...

«Keelatud armastus» jookseb Kanal 2s argipäeviti kell 18, kordused argipäeviti kell 9.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles