Loe, milliste sõnadega meenutavad staarid teravkeelset Joan Riversit!

Joan Rivers, Martha Stewart (2007)

FOTO: SCANPIX

Ameerika koomik ja näitlejanna Joan Rivers suri neljapäeval 81-aastasena.

Riversit meenutasid sotsiaalmeedias paljud tuntud inimesed.

Anna Kendrick: «Puhka rahus, Joan Rivers. Kuulda avalikult, et mu kleit on jõle, ei tundu enam kunagi nii äge. Sind jäädakse väga igatsema.»

Kathy Griffin: «Legend, sõber, mentor, ikoon ja pööraselt naljakas. Ainulaadne. Puhka rahus, Joan Rivers!»

Chris Rock: «Sõnatu...»

Ellen DeGeneres: «Joan Rivers jääb alatiseks teerajajaks. Ta sillutas teed paljudele koomikutele. Olen otsatult kurb, et teda enam pole.»

Lena Dunham: «Vaadata, kuidas Joan Rivers 81-aastasena stand-upi tegi, oli võrratu. Atleetlik, rabav, hirmuäratav, oluline. See ei peatunud kunagi. Ka tema ei peatu.»

Elizabeth Banks: «Jumaldasin Joan Riversit. Ta oli teedrajav ülinaljakas daam. Lõbutse seal üleval!»

Boy George: «Hüvasti, mu sõber Joan Rivers! Sa olid suureks osaks mu professionaalsest elust ja sa tõid oma särtsakusega valguse horisondile. Kurb!»

Ariana Grande: «Puhka rahus, Joan Rivers, kõige võrratum ja naljakam naine. Käisime Frankie'ga mitu korda tema esinemist vaatamas ja kohtusime temaga, ta meeldis meile kohutavalt. Mu süda on murtud.»

Bette Midler: «Joan Rivers on surnud. Milline kurb lõpp hiilgavale ja tragikoomilisele elule; ühele vapramatest ja naljakamatest.»

Ryan Seacrest: «Ta oli teerajaja. Hirmnaljakas. Hoolitsev. Igatseme sind tohutult, Joan.»

Samuel L. Jackson: «Armastage või vihake teda, me kõik jääme Joan Riversit igatsema! Oma julge huumoriga pälvis ta minu lugupidamise. Ta oli ainulaadne.»

Jimmy Kimmel: «Kaotasime ühe suurkuju. Ta oli naljakas kuni lõpuni.»

Martha Stewart: «Jään igatsema oma head sõpra ja koolikaaslast, kelle geniaalsed koomikuoskused väärisid suurt imetlust.»

Lindsay Lohan: «Kaklesime aeg-ajalt, kuid armastasime. Ma ei suuda uskuda, et sa oled läinud. Sa olid legendaarne teerajaja.»

Piers Morgan: ««Ma ei vabanda nalja eest. Me oleme koomikud. Me oleme siin, et teid naerma ajada. Kui te naljast aru ei saa, ärge kuulake meid.» -- Joan Rivers.»

Whoopi Goldberg: «Mu sõber Joan Rivers on taaskord siitilmast lahkunud, kui tsiteerida Billy Crystalit... Olen sõnatu. head teed, Joan!»