R, 1.12.2023

TV3 toetab Eesti Lihasehaigete Seltsi 1000 euroga

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TV3 toetab Eesti Lihasehaigete Seltsi 1000 euroga
TV3 toetab Eesti Lihasehaigete Seltsi 1000 euroga Foto: TV3

Heategevuslikku jää-ämbri kampaaniat ice bucket challenge toetab ka telekanal TV3, kinkides 1000 eurot Eesti Lihasehaigete Seltsile.

Eesti Lihasehaigete Selts koondab erinevaid lihasehaigusega inimesi, nende seas ka ALS haigeid. Kampaania raames annetatud raha toob rõõmu paljudele abivajajatele.

«Meie jaoks pole oluline, kui palju annetatakse, eelkõige on tähtis, et meid nähakse ja meist peetakse lugu. Oleme selle nimel väga palju vaeva näinud, et raskeid haigeid enda ümberkoondada,» selgitas Eesti Lihasehaigete Seltsi juhatuse liige Mare Abner.

Mare Abneriga täna päeval tehtud intervjuu ajaks oli ELS toetatud ligi 18 000 euroga, õhtuks oli summa kasvanud juba üle 26 000 euro.

Abner on tänulik kõigile abistajatele ja lubab, et peagi koguneb ELS juhatus, et otsustada, kuhu toetusraha läheb. «Kindlasti arvestame annetajate soove, sest on nii neid, kes soovivad aidata vaid ALS haiged kui ka neid, kelle toetus on mõeldud seltsile laiemalt.»

Kampaaniasse on oma heategevusliku panuse andnud ka paljud TV3 eetristaarid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles