N, 1.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna! Suvesangarite viimast saadet peab vaatama

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Suvesangarid Indrek ja Kristjan - toredatele eesti meestele jagas stiilinõu Anu Saagim.
„Suvesangarid“ saatejuhi rollis on bändi Winny Puhh solist Indrek Vaheoaja ja Power Hit Radio hommikuprogrammi saatejuht Kristjan Rabi.
Suvesangarid Indrek ja Kristjan - toredatele eesti meestele jagas stiilinõu Anu Saagim. „Suvesangarid“ saatejuhi rollis on bändi Winny Puhh solist Indrek Vaheoaja ja Power Hit Radio hommikuprogrammi saatejuht Kristjan Rabi. Foto: Karli Saul/SCANPIX

Täna õhtul jõuab TV3 eetrisse viimane saade sarjast «Suvesangarid», kus võetakse kokku kõik, mis vähegi kokku võtta annab.

Kuulsad, suurepärased, asjalikud, nutikad, sõnaosavad, hea kehaehitusega, ilusad ning alati heas tujus Indrek Vaheoja ja Kristjan Rabi vaatavad tagasi hetkedele, mis olid nende juhitud saates suve jooksul eriliselt väärtuslikud st siis peaaegu kõigile. Poisid kommenteerivad, mis oli kõige magusam, kõige nurjatum, kõige õigem, kõige naljakam jne hetk.

Kõik vaatajad on oodatud «Suvesangarite» uhkest lõpust osa saama ja miks mitte ka ise teleri ees valju häälega «kõige» kohta arvamust avaldama.

«Suvesangarid» lõpetab suve TV3s täna kell 22.00.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles