Selgusid uued detailid Robin Williamsi surma kohta

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Robin Williams
Robin Williams Foto: SCANPIX

Koroner kinnitas, et näitleja Robin Williams poos end üles vööd kasutades.

63-aastane näitleja leiti oma kodust surnuna esmaspäeval, 11. augustil, kirjutab People.

Politsei ja koroneri esindajad andsid teisipäeval pressikonverentsi, kus kinnitati, et Williams poos end üles.

Mehe leidis tema isiklik assistent, kes helistas kell 11.05 hädaabinumbrile. Williams oli riides, kergelt rippuvas isteasendis ning tema kaela ümber oli vöö, mis oli kinnitatud riidekappi. Tema vasakul randmel olid mitmed pindmised lõikehaavad ja tema lähedusest leiti taskunuga.

Williamsi assistent helistas numbril 911 ja andis mõista, et tegemist võis olla enesetapuga poomise läbi ning märgata oli koolnukangestust. Päästjad tunnistasid Williamsi surnuks kell 12.02.

Koroner Keith Boyd keeldus vastamast küsimusele, kas näitleja jättis hüvastijätukirja ja kas oli jälgi alkoholi või uimastite tarvitamisest. Täielikud lahkamistulemused ja toksikoloogiliste uuringute tulemused selguvad kahe kuni kuue nädala jooksul. 

Boyd märkis ka, et näitleja oli saanud ravi depressiooni vastu.

Viimasena nägi Williamsit elusalt abikaasa Susan Schneider kella poole üheteistkümne ajal pühapäeva õhtul. 

Williams võitles terve oma elu alkoholi- ja uimastisõltuvusega ning tänavu juulis läks ta omal initsiatiivil võõrutusravile.

TMZ kirjutab, et Robini leidis tema isiklik assistent. Robini abikaasa Susan lahkus kodust esmaspäeva hommikul, et asju ajada. Tema äraoleku ajal tuli külla Robini assistent, kes koputas uksele, kuid keegi ei vastanud. Ta hakkas muretsema, sest tema teada pidi Robin kodus olema. Assistent koputas seejärel aknale ja kui keegi ei vastanud, läks ta sisse ja leidis surnukeha. TMZ allikate sõnul ei jätnud mees hüvastijätukirja.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles