Eesti Muusikaauhinnad 2020

Martini auhinnamäng saadab eestlanna Itaaliaasse võistlema Porsche 911 eest

Martini auhinnamäng saadab eestlanna, Liine Jänese Itaaliaasse võistlema Porsche 911 eest

FOTO: Martini

Vermutite ja vahuveinide tootja Martini Eesti auhinnamängu võitis 23-aastane Liine, kelle viib auhinnnareis Itaaliasse, kus talle saab osaks Martini glamuurne vastuvõtt ja avaneb erakordne võimalus koos vaid üheksa Euroopa riigi esindajaga võistelda peaauhinna Porsche 911 nimel.

«Kahe eelvooru põhjal selgunud finalistide seast valis Martini auhinnamängu Eesti žürii võitjaks Liine, kelle puhul hakkas silma Martini filosoofiaga ühtiv ellusuhtumine, mis väljendus nii võitja konkursilahendustes ja loomingulisuses kui ka võidusoovis ja selle nimel tegutsemises,» ütles Eesti žürii liige ja Elu24 peatoimetaja Anu Saagim.

Lisaks Eestile korraldas Martini samasuguse auhinnamängu veel üheksas Euroopa riigis ning suures finaalis Itaalias antakse kõikidele Euroopa riikide finalistidele üllatusülesanne, mis selgitab välja Porsche 911 õnneliku omaniku. Võitja kuulutatakse välja 7. septembril Itaalias.

Martini on 1863. aastal Itaalias asutatud kõrgekvaliteediliste veinide, vahuveinide ja vermutite tootja, kes kuulub Bacardi gruppi. Eestis esindab Bacardi tooteid, sealhulgas Martinit AS Liviko.

Palju õnne Liine ja edu finaaliks!

Tagasi üles