Pildid: Rahva lemmik oli Uku Suviste silmarõõm Sandra Daškova

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Viies suvi järjest käis Buduaar koos evian®-i suvemodelli finalistidega laupäeval, 27.juulil Pärnu randa kogunenud inimestele ja õhtul ööklubisse Sunset saabunutele oma ilu ja oskusi näitamas.

Toimus „Evian Summer Model 2014“ finaalvõistlus, kus modellitüdrukud astusid neljal korral rahva ette oma ilu ja oskusi näitama.

Päevase Teazy tantsuvooru parimateks olid nr 9 Elina Petrovskaja ja Uku Suviste silmarõõm nr 5 Sandra Daškova ning nr 8 Kristi Kärner. Fotole poseerimise vooru võitja valis välja Kallos Cosmetics žürii ning parima foto modelliks oli nr 3 Kelly Lepik. 

Publik andis kõige enam poolthääli nr 5-le, kelleks oli Sandra DaškovaCatwalk'i parimaks tunnistas Halensi esindaja nr 6 Kelly Nevolihhin.

Peaauhinna ja tiitli „Evian Summer Model 2014“ võitjaks valis evian® žürii kõikide voorude põhjal kõige silmapaistvama, säravama ja julgema tütarlapse nr 10 kelleks oli Anita Tumaš. 

Vaata pilte!

   
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles