Nike

Merle Liivak kolib tagasi pealinna: praegu on õige hetk tagasi tulla

Merle Liivak

FOTO: Hele-Mai Alamaa/Pere ja Kodu

«Anne ja Stiili» peatoimetaja ning kahe lapse ema Merle Liivak kolib lähiajal  Viljandimaalt tagasi Tallinna. Tööpostile naine siiski veel ei naase, sest Merle on taas lapseootel.

 

«See aeg on abstraktses kauguses, sest meie pere suureneb jälle ühe liikme võrra. Metsast pean kahjuks juba varsti ära tulema, sest kaasal tekkisid uued väljakutsed, mis on tihedalt Tallinna linnaga seotud,» rääkis Liivak, kelle elukaaslane Hannes Praks asub sügisest EKA sisearhitektuuri ja mööblidisaini osakonda juhtima, vahendas Raadio 2 «Suveraadio».

Liivak kinnitas, et rahu ja vaikus on talle hästi sobinud, kuid pealinna naaseb ta hea meelega. «Ma tunnen, et ma olen sellest ajast väga palju saanud, aga võib-olla praegu on õige hetk tulla tagasi linna, sest noortel lastega olevatel emadel on oht jääda isoleerituks,» tõdes Liivak.

Ka linna kolides on Liivakul oma kindlad tingimused, mida kodu lastele võimaldama peab. «Minu raudne kinnisidee on linna kolides leida roheline hoov, kus lapsed saaksid iga päev mängida,» rääkis ta.