Täna! Skandinaavia ägedaimad sportautod Tallinnas ja Pärnus

Helena Tamm
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Skandinaavia sportautod
Skandinaavia sportautod Foto: Märt IItal

Täna hommikul saabuvad Eestisse 60 Skandinaavia luksuslikemat sportautot. Soovijatel on võimalik uhkeid masinaid nii Tallinnas kui Pärnus kohapeal uudistada.

Sportautod saabuvad täna hommikul kell 10 Stockholmi laevaga Tallinnasse ning kogunevad Kochi Aitade esises parklas, et kell 12 liikuda edasi Pärnus peetavale nädalapikkusele kokkutulekule Gran Turismo Baltica. Kolmandat järjestikust aastat Eestis peetava kohtumise peaeesmärgiks on sõiduriistade testimine Audrus asuval Auto24 ringrajal.

Kolonn liigub Tallinnast välja marsruudil Jõe tänav, Tartu maantee, Järvevana tee, Pärnu maantee. Pärnakad saavad luksussõidukeid imetleda täna linna sissesõidul ning järgnevate päevade hommikutel ja õhtutel Rannahotelli ees.

Sündmusele saabuvad teiste seas rariteetne ja hirmvõimsaks ehitatud 60ndate edukaim ringrajaauto Ford GT40, Lamborghini perekonna uusim liige Huracan, Lamborghni Gallardo Tricolore, ülikiire Ferrari 458 Speciale, Ferrari F12, McLaren 650S, kogu Porsche 911 mudelirivi ja palju teisi erilisi superautosid.

Sündmus kestab Pärnus 27. augustini, siis sõidetakse taas tagasi Tallinna ning sealt edasi koduriikidesse.

Tagasi üles