Trad.Attack! andis välja ilusa ja müstilise video

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ansambel Trad.Attack!, Jalmar Vabarna
Ansambel Trad.Attack!, Jalmar Vabarna Foto: promo

Ansambel Trad.Attack! andis välja uue video loole «Kuukene», mis pärineb nende järgmisel nädalal ilmuvalt EP-lt ehk lühialbumilt. Video režissöör on Martti Helde ning video tootis filmistuudio Allfilm. 

Martti Helde jaoks, kelle käe all valmis kevadel film «Risttuules», on see esimene muusikavideo. Režissöör räägib video valmimisest: «Kuu on oma maagilisusega olnud inspiratsiooni ja lugude allikaks tuhandeid aastaid. Mind haaras gravitatsiooni ja külgetõmbe mõtestamine armastuse kaudu. Armastus kui külgetõmbejõud ning täiskuu aeg, mil on ehk see tõmme veelgi tugevam. Kirg, silmapilk ning esmasest kohtumisest õrna puudutuseni jõudmine olid märksõnad, mis meie meeskonda sel korral n-ö «maast lahti» tõmbasid ning innustasid «Kuukese» loole video näol elu andma.»

Video filmiti Loksa metsades ja täiusliku pildi saavutamiseks toodi kohale spetsiaalne kaamera Rootsist. Video operaator on Erik Põllumaa, kunstnik Anni Lindal ja produsent Kristofer Piir. Video monteeris Hendrik Mägar. 

Sandra Sillamaa: «Meil on väga hea meel, et saime koostööd teha Marttiga, kes on oma ala professionaal ja lisaks suurepärane inimene. Me soovisime, et video ja lugu täiendaksid teineteist ja annaks edasi värskuse ning uudsuse, mida me oma muusikas väljendame. Ja loomulikult pakuks visuaalset naudingut. Marttil ja tema meeskonnal õnnestus see 100 protsenti,» lisab lauljanna.

Trad.Attack!-is mängivad Sandra Sillamaa, Jalmar Vabarna ja Tõnu Tubli. Oma debüüt-EPd esitlevad nad Viljandi pärimusmuusika festivali raames 25. juulil Aida suures saalis. Päev hiljem, 26. juulil kell 13.00 näidatakse Trad.Attack!`i muusikavideot Pärimusmuusika aidas ka suurelt ekraanilt. Lisaks astuvad nad samal öösel kell 01.00 üles festivali kontserdil R2 Etnokonservid esitlevad: Trad.Attack! + DJ-d Don Erikson, Daysleeper ja Ringo Ringvee Viljandi Muuseumi hoovis.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles