Sel laupäeval toimuv legendaarne Verevi Rannapidu tähistab oma 14. aastat

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Verevi rand
Verevi rand Foto: Erakogu

Lõuna-Eesti üks tuntumaid suveüritusi Verevi Rannapidu sai avalöögi 2000. aastal, mil toimus esimene pidu koos 2 artisti ja 5 DJga. Eelmise suve seisuga on toimunud 23 rannapidu.

Selle aasta pidu jätkab traditsiooniliselt Eesti muusikaga, peakülaliseks on rahva lemmik Hellad Velled.

Lisaks esinevad ka uued ja tõusvad staarid Mohiito ning Cerstyn. Kavas on kokku lausa 16 artisti ning nende hulgas ka Soome tantsumuusika tippartist Heavyweight, kes on soojendanud selliseid staare nagu Jennifer Lopez, LMFAO, David Guetta ja Skrillex.

Rannapidu kauni looduse taustal kestab kuni kolmeni varahommikul.

Peo lavalaudu on käinud vallutamas sellised Eesti tuntud staarid nagu 2 Quick Start, Smilers, Terminaator, Tanel Padar & The Sun, Põhja-Tallinn, Grete Paia, Ines, Cool D, Nexus, Dynamint, Hannah, Caater, N-Euro, Anaconda, Vello Orumets, Üllar Jörberg, Joel Steinfeldt, Mari-Leen, A-rühm Supernova, Gerli Padar, Släm, Violina, Rolf Junior ja teised.

Peo link Facebookis.

Elvasse toovad peorahva Elroni rongid. Vaata infot siit.

Piletihinnad: Eelmüügist: 11 eurot, kohalt 12 eurot. Elva Jooksusarja osalejatele kohapealt 10 eurot (toimub samal päeval).

Tagasi üles