Robert Owens täna Privés

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Helen Mahmastol
Helen Mahmastol Foto: Indrek Galetin

Täna õhtul avab klubi Privé oma uksed sel nädalal juba neljandat korda ning pulti ja mikrofoni taha asub USA house’i mees Robert Owens.Kindlasti tundsid kõik eilsel John B peol käinud inimesed, et Privé õhk on igapäevasest pidutsemisest täiesti kuumaks köetud. Uurisime klubi bossitarilt Helen Mahmastolilt, kuidas õhku jahutada?

Mahmastol: «Rahva jahutuseks oleme tellinud klubisse spetsiaalse masina, mis õhu hetkega külmaks teeb ning külastajaid jahutab,» sõnas Mahmastol ning lisas muigega, et masin on oma võimsusega igal õhtul mõne neiu seeliku üle pea lennutanud.

Kui tahad koos sõpradega nautida Elu24.ee & Privé luksuspaketti Robert Owensi peol, soovitame osaleda piletimängus.


Robert Owens (USA) on üks nendest meestest, kes viimase kahekümne aasta jooksul on aidanud kujundada ning defineerida housemuusikat. Ta on helilooja ning produtsendina.

«Tears», «I’ll Be Your Friend» ning «Ordinary People» on vaid mõned tema tantsuhittideks saanud lugudest. Nüüd lõpuks, aastal 2008, näeb ilmavalgust Robert Ownesi esimene album peale kümmet aastat – «Night-time Stories».

Hoolimata edukast lauljakarjäärist keerutab Owens siiani plaate, olles nõutud DJ üle kogu maailma.

Reedesed peod Privés on pühendatud muusikastiilile, mil nimeks house. Loomulikult jagavad jällegi igal täistunnil leti pealt jooke kaunid neiud ja jällegi jagatakse peo alguses klubi naiskülastajatele parfüüme, milleks on seekord Carolina Herrera «CH».


Lisainfo: www.clubprive.ee

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles