N, 7.12.2023

Galerii ja video: looduslaps Mari Metsallik esitles raamatut «Metshaldja päevik»

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kolmapäeval esitles RMK maja taga pargis oma debüütraamatut «Metshaldja päevik» looduslaps Mari Metsallik. Mõnusal olengul laulis Lea Dali Lion.

Vääna-Jõesuu metsade vahel elav Mari Metsallik pani kirja oma ilmavaate ja mõtted elust, loodusest, toitumisest, inimeseks olemisest kirjastuse Pilgrim poolt välja antud debüütraamatusse «Metshaldja päevik». Autori sõnul on raamat pühendatud kõigile, kes on seda oodanud ning sellest enda jaoks meeldivaid mõtteid või inspiratsiooni leiavad. 

Hooliva suhtumise eeskujuks peetud looduslaps Mari Metsallik usub, et vaid tingimusteta armastus ning vägivallatu suhtlemine suudavad tuua rahu ja harmoonia tagasi Maa peale. Siiras ja südamlik ning praktiliste nõuannetega rikastatud «Metshaldja päevik» viib lugeja rännakule lummavatesse ja kohati muinasjutulisena tunduvatesse mõttemetsadesse, kus elamine, olemine ja hingamine on helge ja kerge.

Mari Metsallik on erakliku eluviisiga noor neiu, kes elab kaunite metsade vahel, koos loomadega, keda ta väga armastab. Muinasjuttudesse, igavesse armastusse ja unistuste täitumisse uskuv kaunitar peab oma parimateks sõpradeks ingleid, kelleta ei möödu ükski tema päev. Ta on pühendunud teemadele, mis tutvustavad elu loodusega kooskõlas, loomadele, ravimtaimedele ning tervislikule toidule. Mari huvi tervendamise, vaimsuse ja looduslike raviviiside vastu on pärit juba varajasest east, tema vaimsete huvidega perekonnalt – tervendajast emalt, metsakoopas elanud vanaemalt ning külanõiast ja ravitsejast vanavanaemalt.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles